| Imveliso: | I-Pet yokuFudumeza ngoMbane I-Silicone yokuFudumeza i-Pad yebhetri |
| Izinto zeShell yeMveliso: | Ipleyiti yeSilicone |
| Ubomi bokusebenza: | Isilawuli sokufanisa nobushushu bokufuma singasebenzisa ≥ 50000 H |
| I-Voltage : | I-AC/DC: 220VI-AC/DC: 110V / 380V (iodolo ekhethekileyo yeentini) |
| Ubungakanani beMveliso: | 150mm × 90mm × 2.8mm185mm × 120mm × 2.8mm |
| Uhlobo lweMveliso: | Uxande (Ubude*Ububanzi), Ujikelezo (Ububanzi), okanye unike imizobo |
| Imilo | Ingqukuva, unxantathu, isikwere, nayiphi na imilo ngokweemfuno zakho |
| Umgca wocingo: | Iimitha ezi-3 (3000 mm) |
| Isicelo: | Yonke indawo apho kufuneka kufudumele khona, ngaphakathi nangaphandle. |
| Ngaphakathi kwiKhabhinethi yoMbane / Igumbi loMbane | |
| Ngaphakathi kwikhabhathi yomatshini wezixhobo ukuthintela amanzi angaphezulu kwentambo ukuba aqandiswe | |
| Ikhabhinethi yomatshini we-voltage ephantsi / Ikhabhinethi yomatshini we-voltage ephezulu | |
| Igumbi elingaphantsi komhlaba / Igumbi lokugcina impahla | |
| Ukusetyenziswa ekhaya / Ukusetyenziswa kwimizi-mveliso / Ukusetyenziswa kwezorhwebo |
1. Ukufudumeza ngokukhawuleza nangokuhlala ixesha elide.
2. Ukuguquguquka kunye nokuzikhethela umntu ngamnye.
3. Ayinabungozi kwaye ayinamanzi (i-coud custom Waterproof grad:IP68).
4. Ubungakanani bomntu ngamnye.
Imo yeVoltage.Watt.
5. Sinikezela ngeenkonzo zoyilo zasimahla.
6. Sinikezela ngeendidi ezahlukeneyo zee-silicone pad heaters ezongezelelweyo ngobukhulu obahlukeneyo kunye nama-wattages.
Uku-odola isifudumezi serabha se-silicone kulula njengokucela ubungakanani, amandla ombane, kunye ne-voltage oyifunayo.
1. Ubungakanani
Ubungakanani beheater yerabha yesilicone buyadingeka xa ukhangela isicatshulwa seheater, esifana nobude, ubukhulu, ububanzi, njl.
2. I-Voltage
Isicelo sakho siya kugqiba i-voltage efanelekileyo. i-voltage ephantsi: njenge-heater yerabha ye-silicone esebenza kwi-volts ezili-12 okanye ezingama-24.
3. I-Wattag
Ngezifudumezi zerabha zesilicone, amandla ombane afanelekileyo abalulekile. Amandla ombane kufuneka alungelelaniswe nokumelana kwesixhobo sokufudumala, ubushushu, kunye nezinto ezisetyenziswayo.
4. Uhlobo lwentambo
Ungasebenzisa umzekeliso wohlobo lwentambo yerabha yesilicone ukumisela uhlobo lwentambo ngokusekelwe kwisicelo sakho.








