| Igama leMveliso | Ipleyiti yeHeater yeCeramic ye-Infrared yoMbane |
| Izinto eziphathekayo | Isiramikhi |
| I-Voltage | 12V-480V, ingenziwa ngokwezifiso |
| Amandla ombane | 125-1500W okanye eyenziwe ngokwezifiso |
| Imilo | Iflethi/Igobile/Ibhalbhu |
| Isixhobo sentambo esingamelaniyo | I-Ni-Cr okanye i-FeCr |
| Uluhlu lwe-wavelength oluluncedo | 2 ukuya kwi-10 um |
| Ubomi obuqhelekileyo bokusebenza | Kufikelela kwiiyure ezingama-20,000 kuxhomekeke kwiimeko |
| I-thermocouple yangaphakathi | Uhlobo lwe-K okanye u-J |
| Sebenzisa | Isifudumezi seCeramic se-Infrared |
| Iindawo ezibandayo | Kuxhomekeke kubude kunye nobubanzi obuphakathi kwe-5-25mm |
| Umgama ocetyiswayo wemitha | 100mm ukuya kwi-200mm |
| Iphakheji | iheater enye enebhokisi enye |
| Umbala | mnyama, mhlophe, mthubi |
| Ubungakanani obuqhelekileyo be-Infrared Ceramic Heater 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm Ngohlobo lwe-K okanye u-J i-Thermocouple | |
Izifudumezi ze-infrared ze-ceramic zenziwe zii-conductors ze-thermal ezikhuselayo ezifakwe ngokupheleleyo kwizinto ezifanelekileyo ze-ceramic. Ngenxa yokuba zifakwe ngokupheleleyo kwi-ceramic, amandla aveliswa yi-conductor ye-thermal anokudluliselwa kwizinto ezijikeleze yona, nto leyo ethintela i-conductor ye-thermal ekutshiseni kakhulu kwaye yandise ubomi bayo benkonzo. Izinto ezisetyenziselwa ukufaka i-conductor ye-thermal kufuneka zigqunywe kwaye zibe nokufunxwa okuhle kunye ne-radioactivity ngaphakathi koluhlu olumiselweyo lwemitha ye-infrared. Ukuze kuhlangatyezwane nale mfuneko, ii-conductors ze-infrared ze-ceramic zingenziwa ngeemilo ezahlukeneyo zejometri.
Umzimba oyintloko we-ceramic infrared heater pad yi-ceramic, esebenzisa inxalenye yomphezulu njengomphezulu okhanyayo kwaye idibanisa i-heating coil. Kwii-ceramic infrared heaters, i-thermocouple inokuthi ibekwe kwindawo ekufutshane ne-thermal conductor.
1. Ipleyiti yeHeater yeCeramic ye-Infrared ayilolwakhiwo olungangeni manzi, ngoko ke musa ukunxulumana neoyile, amanzi kunye namasuntswana eplastiki ngexesha lokugcina nokufakela ukuthintela ukuvuza.
2. Ngaphambi kokufakela, jonga ukuba indawo yokufaka iyahambelana na nemigaqo yeHeater yeCeramic ye-Infrared yombane kunye nokuba i-voltage yokusetyenziswa iyahambelana na.
3. Xa ufaka, i-Infrared Ceramic Heater kufuneka ifakwe ngokusondeleyo nomzimba oshushu, kwaye umphezulu womzimba oshushu kufuneka ube tyaba kwaye uphelele, ngaphandle kwento engalinganiyo.
4. Xa usebenzisa i-Infrared Ceramic Heater Pad, kuphephe ukungqubana okuqinileyo okanye ukungqubana nezinto eziqinileyo okubangela ukwaphuka kwethayile yeseramikhi, intambo yokumelana ne-alloy evezwe ichaphazela ubomi bokusebenza.
5. Ukuba ipleyiti ye-Infrared Ceramic Heater ifunyenwe ivelisa umbala omnyama otshileyo kumphezulu emva kokusetyenziswa, oko kubonisa ukuba ubushushu kunye nokusasazeka kobushushu bomzimba oshushu akulungelelananga, kwaye kufuneka kulungiswe ngexesha ukuthintela ukutsha.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314












