Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | IsiFudumezi se-Oven yoMbane |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza I-Oven |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| Iinto yokufudumeza i-ovenisetyenziselwa i-microwave, isitovu, i-grill yombane. Imilo ye-heater ye-oven ingenziwa ngokwezifiso njengemizobo okanye iisampulu zomthengi. Ububanzi betyhubhu bunokukhethwa yi-6.5mm, 8.0mm okanye 10.7mm. I-JINGWEI HEATER yifektri yobungcali yeetyhubhu zokufudumeza, i-voltage kunye namandla ayointo yokufudumeza i-oveningenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Kwaye ityhubhu ye-oven heating element ingafakwa kwi-anneal, umbala wetyhubhu uya kuba luhlaza okwesibhakabhaka emva kokuyifaka kwi-anneal. Sineentlobo ezininzi zeemodeli zesiphelo, ukuba ufuna ukongeza isiphelo, kufuneka usithumelele inombolo yemodeli kuqala. | |
Uqwalaselo lweMveliso
I-oven yombane yokufudumeza i-oven yinxalenye ebalulekileyo ye-oven yombane eludongeni evelisa ubushushu obufunekayo ekuphekeni nasekubhakeni. Inoxanduva lokunyusa ubushushu ngaphakathi kwe-oven ukuya kwinqanaba elifunekayo kwimisebenzi eyahlukeneyo yokupheka. Ii-oven zodonga zihlala zinezixhobo ezininzi zokufudumeza ezibekwe ngobuchule ukuqinisekisa ukusasazwa kobushushu ngokulinganayo kunye nokubonelela ngeendlela ezahlukeneyo zokupheka.
Iimpawu zeMveliso
1. Ukusasazwa kobushushu obulinganayo
Into yokufudumeza eyilwe kakuhle iqinisekisa ukuba ubushushu busasazwa ngokulinganayo kuyo yonke indawo engaphakathi kwi-oven. Oku kunceda ukuthintela iindawo ezishushu kwaye kuqinisekisa ukuba iziphumo zokupheka nokubhaka zihlala zifana.
2. Ulawulo lobushushu
Ii-oven zanamhlanje zodonga zihlala zineempawu zokulawula ubushushu ezikuvumela ukuba usete ubushushu obuchanekileyo kwimisebenzi eyahlukeneyo yokupheka. Ukusebenza kakuhle kwento yokufudumeza kunceda ekugcineni ubushushu bulungile.
3. Ukufudumeza ngokukhawuleza
Into yokufudumeza enamandla nesebenzayo ingakhokelela kwixesha lokufudumeza elikhawulezayo. Oku kulula ngakumbi xa ungxamile okanye ufuna ukunciphisa ixesha lokupheka lilonke.
4. Ukuguquguquka kwezinto
Ii-ovens zodonga zinokuba nezinto ezininzi zokufudumeza, kuquka izinto eziphezulu nezisezantsi, kunye neefeni ze-convection. Olu tshintsho lukuvumela ukuba ukhethe indlela efanelekileyo yokupheka kwiiresiphi ezahlukeneyo, ezifana nokubhaka kwendabuko, ukubhaka nge-convection, ukubhaka nge-broiling, nokunye.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














