| Igama leMveliso | Isithambisi sokufudumeza se-oyile enzulu ye-Tubular yombane |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | Yenzelwe wena |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo sokufudumeza seFryer |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Indawo yokukhwelela | Yenzelwe wena |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| I-JINGWEI heater ngumvelisi weetyhubhu zokufudumeza ezinzulu zobungcali, sineminyaka engaphezu kwama-25 sikwityhubhu yokufudumeza yombane eyenzelwe wena.Amandlaisixhobo sokufudumeza i-oyile enzulu yokuqhotsaIngalungiswa ngokweemfuno. Intloko yetyhubhu sidla ngokusebenzisa iflange, izinto zeflange sinentsimbi engagqwaliyo okanye ubhedu. | |
Iityhubhu yokufudumeza ye-fryer enzulusisithako sokufudumeza esenzelwe ngokukodwa ukusetyenziswa kwii-deep fryers, esenzelwe ukubonelela ngokufudumeza okukhawulezayo nokulinganayo, ukuqinisekisa ukuba ukutya kufakwa kubushushu obungaguqukiyo ngexesha lokupheka, ngaloo ndlela kugcinwa incasa kunye nesondlo. Nazi iimpawu zeisixhobo sokufudumeza i-oyile deep fryer:
1. Ukufudumeza okusebenzayo:ityhubhu yokufudumeza yefryerisebenzisa iteknoloji yokuguqula ukufudumeza ngombane esebenzayo, inokufudunyezwa ngokukhawuleza ngexesha elifutshane, ukubonelela ngokukhupha ubushushu okuzinzileyo.
2. Ukufudumeza okufanayo:Yenzelwe inkqubo yokusasaza ubushushu ephuculiweyo, ukuqinisekisa ukuba ukutya kufudunyezwa ngokulinganayo ngexesha lenkqubo yokuqhotsa, ukuthintela ubushushu obuphezulu okanye iindawo ezibandayo.
3. Ukuqina:Yenziwe ngentsimbi engagqwali ekumgangatho ophezulu, inokumelana nokugqwala okuhle kunye nokumelana nobushushu obuphezulu, ukuqinisekisa uzinzo kunye nokhuseleko lwexesha elide.
4. Ukufakwa nokugcinwa lula:isixhobo sesifudumezi seoyile esithwala iityhubhuUyilo lulula, kulula ukuyifaka nokuyitshintsha, iyakwazi ukugcinwa kakuhle, inciphisa iindleko zokulungisa kunye nexesha.
1. Isetyenziswa kakhulu kuzo zonke iintlobo zezixhobo zokuqhotsa ezinzulu kuquka iikhitshi zorhwebo kunye neekhitshi zasekhaya.
2. Ifanelekile ukufudumeza zonke iintlobo zeoyile etyiwayo, njengeoyile yerapeseed, ioyile yamandongomane, njl.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













