Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isixhobo sokufudumeza iHeater yeTubular yoMbane kwiRice Steamer |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Ukuntywiliselwa |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| IItyhubhu yokufudumeza enemilo ye-U yerayisi steamerIzinto esinazo zinentsimbi engagqwaliyo engu-201 kunye nentsimbi engagqwaliyo engu-304.IsiXhobo sokuFudumeza seHeater yeTubular yoMbaneisetyenziselwa izixhobo zasekhitshini zorhwebo, ezifana nerayisi steamer, i-heat steamer, i-hot showcase, njl. Ubungakanani betyhubhu yokufudumeza enemilo ye-U bunokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi. Ububanzi betyhubhu bunokukhethwa yi-6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Iityhubhu yokufudumeza yekhabhinethi yokufutha irayisiluhlobo lwento yokufudumeza ngombane esetyenziselwa ngokukodwa ikhabhathi yokufutha irayisi, eneempawu zokusebenza kakuhle, ukuhlala ixesha elide, ukhuseleko njalo njalo.
Iumbhobho wokufudumeza ngombane werayisi steamerIkakhulu yenziwe ngepayipi yentsimbi engagqwaliyo (304 okanye 201), ucingo olumelana nobushushu obuphezulu kunye nomgubo we-magnesium oxide wekristale. Ezi tyhubhu zokufudumeza zombane zihlala zenziwe ngeetyhubhu zentsimbi engagqwaliyo ezingeniswe ngaphandle ezikumgangatho ophezulu, umgubo we-magnesium oxide obushushu obuphezulu kunye neentambo zokufudumeza zombane ezikumgangatho ophezulu, ukuqinisekisa ukusebenza kwazo kakuhle kunye nobomi obude. Kwipayipi yentsimbi engagqwaliyo, iintambo zokumelana nobushushu obuphezulu zisasazwa ngokulinganayo kwimo ye-spiral. Isithuba sizaliswe ngumgubo we-magnesium oxide wekristale one-conductivity elungileyo yobushushu kunye neempawu zokuthintela. Ulwakhiwo aluphuculi kuphela ukusebenza kakuhle kobushushu, lukwaqinisekisa ukufana kobushushu. Xa umbane udlula kwintambo yokumelana, ubushushu obuveliswa yi-busasazeka kumphezulu wetyhubhu yesinyithi nge-magnesium oxide powder, ekugqibeleni budluliselwa kwindawo eshushu okanye emoyeni, ngeenjongo zokufudumeza.
Uhlobo lweMveliso
Ityhubhu yokufudumeza yerayisi steamer yinxalenye ebalulekileyo yerayisi steamer, kwaye iintlobo zayo zezi zilandelayo:
1. Ityhubhu yokufudumeza enomfanekiso we-U: Ityhubhu yokufudumeza enomfanekiso we-U ifanelekile kwi-rayisi steamer enkulu, isiphumo sayo sokufudumeza sizinzile, isantya sokufudumeza siyakhawuleza.
2. Ityhubhu yokufudumeza ethe tye: ityhubhu yokufudumeza ethe tye ifanelekile kwi-rice steamer encinci, amandla ayo mancinci, indawo yokufudumeza incinci, ifanelekile ukusetyenziswa kancinci.
3. Umbhobho wobushushu oqhelekileyo wombane: umbhobho wobushushu oqhelekileyo wombane ufanelekile kwi-rayisi steamer ephakathi, amandla ayo makhulu, isantya sokufudumeza siyakhawuleza, kwaye ubomi benkonzo bude.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














