| Igama leMveliso | Isifudumezi sokuntywiliselwa kwamanzi seTubular sikagesi |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Ukuntywiliselwa |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| IIsifudumezi sokuntywiliselwa emanzini esibizwa ngokuba yiTubularIzinto esinazo zinentsimbi engagqwaliyo engu-201 kunye nentsimbi engagqwaliyo engu-304, ubungakanani beflange bune-DN40 kunye ne-DN50, amandla kunye nobude betyhubhu bunokulungiswa ngokweemfuno. | |
Iityhubhu yokufudumeza yokuntywiliselwaizaliswe ngocingo lokufudumeza ngombane kwityhubhu yentsimbi engatyiwayo, kwaye inxalenye engenanto izaliswe ngumgubo we-magnesium oxide onomsinga wokushisa olungileyo kunye nobushushu, kwaye emva koko ityhubhu yenziwe ngeemilo ezahlukeneyo ezifunekayo ngumsebenzisi. Inesakhiwo esilula, ukusebenza kakuhle kobushushu, amandla alungileyo oomatshini, kunye nokuziqhelanisa kakuhle neendawo ezinzima.ityhubhu yokufudumeza yombaneingasetyenziselwa ukufudumeza ulwelo olwahlukeneyo, ifanelekile ukufudumeza umoya, ioyile, amanzi njalo njalo. Ineempawu zokusebenza kakuhle kobushushu, ubomi obude benkonzo, amandla aphezulu oomatshini, ukufakwa lula, ukhuseleko kunye nokuthembeka.
Iinto yokufudumeza enetyhubhuinokwahlulwahlulwa ibe: ityhubhu yokufudumeza ethe tye enesiphelo esinye, ityhubhu yokufudumeza ethe tye enesiphelo esiphindwe kabini, ityhubhu yokufudumeza enomfanekiso we-U, ityhubhu yokufudumeza enomfanekiso we-W, ityhubhu yokufudumeza enomfanekiso okhethekileyo, ityhubhu yokufudumeza ejikelezayo njalo njalo. Ingenziwa ngokwezifiso!
Ityhubhu yokufudumeza yokuntywiliselwa ngombaneyinxalenye ekhethekileyo yombane eguqula amandla ombane abe ngamandla obushushu. Ngenxa yexabiso layo eliphantsi, kulula ukuyisebenzisa, kulula ukuyifaka kwaye ayinangcoliseko, isetyenziswa kakhulu kwiimeko ezahlukeneyo zokufudumeza.
1. Umbhobho wobushushu wombane mncinci ngobukhulu kwaye mkhulu ngamandla: i-heater isebenzisa ikakhulu izinto zokufudumeza zombane ze-cluster tubular.
2. Impendulo ekhawulezayo yobushushu, ukuchaneka kokulawula ubushushu obuphezulu, ukusebenza kakuhle kobushushu obuphezulu.
3. Ubushushu obuphezulu bokufudumeza: ubushushu obuphezulu bomsebenzi woyilo lwesifudumezi bunokufikelela kwi-850℃, ubushushu obuphakathi bokuphuma buphakathi, kwaye ukuchaneka kokulawula ubushushu kuphezulu.
4. Imida yokusetyenziswa ngokubanzi, ukuthobela ngokuqinileyo: i-heater ingasetyenziselwa iindawo ezingenakugqabhuka okanye ezidumileyo, umgangatho ongenakugqabhuka ukuya kuthi ga kwi-dIB kunye ne-C, uxinzelelo ukuya kuthi ga kwi-20MPa,
5. Ukuphila ixesha elide kunye nokuthembeka okuphezulu: i-heater yenziwe ngedatha yokufudumeza yombane engaqhelekanga, umthwalo wamandla oyilo uphantsi, kunye nokusetyenziswa kolondolozo oluninzi, ukuze ukhuseleko kunye nobomi be-heater yombane bongezwe kakhulu.
6. Ingalawulwa ngokupheleleyo: ngokweemfuno zoyilo lwesekethe yeheater, ingenza kube lula ukugqitywa kobushushu bokuphuma, i-meteor, uxinzelelo kunye nezinye iiparameter zolawulo olusebenzayo, kwaye ingaxhunyaniswa nekhompyutha. Isiphumo sokonga amandla sicacile, kwaye phantse i-100% yobushushu obuveliswa ngamandla ombane budluliselwa kwi-heating medium.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













