Uqwalaselo lweMveliso
Ububanzi betyhubhu yokufudumeza enemilo ye-U kwi-rayisi cooker buhlala bufumaneka ngobukhulu obuhlukeneyo, obufana ne-6.5mm, 8mm, kunye ne-10.7mm. Ukukhetha ububanzi kuxhomekeke kwiimfuno ezithile ze-rayisi cooker, njengombane kunye nesantya sokufudumeza. Ubude betyhubhu yokufudumeza enemilo ye-U bucwangciswe ngokwesayizi ye-rayisi cooker ukuqinisekisa ukufudumeza okulinganayo nokusebenzayo. Uluhlu lwamandla lwezinto zokufudumeza ze-rayisi cooker lubanzi kakhulu, ukusuka kwi-50W ukuya kwi-20KW. I-voltage inokukhethwa ukusuka kwi-12-660V. Umzekelo, iimodeli ezithile zezinto zokufudumeza zinamandla e-3KW okanye e-4KW, afanelekileyo kwii-voltage ze-220V okanye ze-380V.
Kukho iintlobo ngeentlobo zezinto onokukhetha kuzo, kuquka i-10# iron, i-T4 copper, i-1Cr18Ni9Ti stainless steel kunye ne-Ti titanium. Izinto eziqhelekileyo yi-304 stainless steel, ekulula ukuyiqhekeza . Ityhubhu yokufudumeza yebhokisi yerayisi ephekiweyo ineemilo ezahlukeneyo, kuquka uhlobo lwe-U, uhlobo lwe-W, ityhubhu yokufudumeza enobume obukhethekileyo kunye nombane ene-heat fin kunye netyhubhu yokufudumeza yombane engaqhumiyo.
Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Ityhubhu yokufudumeza yoMbane ye-U Shape yeSigaba esifudumeleyo |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Ukuntywiliselwa |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| IItyhubhu yokufudumeza enemilo ye-U yerayisi steamerIzinto esinazo zinentsimbi engagqwaliyo engu-201 kunye nentsimbi engagqwaliyo engu-304.IsiXhobo sokuFudumeza seHeater yeTubular yoMbaneisetyenziselwa izixhobo zasekhitshini zorhwebo, ezifana nerayisi steamer, i-heat steamer, i-hot showcase, njl. Ubungakanani betyhubhu yokufudumeza enemilo ye-U bunokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi. Ububanzi betyhubhu bunokukhethwa yi-6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. | |
Uhlobo lweMveliso
Iityhubhu zokufudumeza ezisebenzisa umphunga kwi-steam boiler U zisetyenziswa kakhulu kwii-rayisi cookers zorhwebo, kwii-rayisi warmer, kwii-rayisi cookers, nakwii-steamers, kwaye zifanelekile kwiindawo ezahlukeneyo zokupheka nezokulungisa ukutya.
Ukukhetha iiparameter ezifanelekileyo zesixhobo sokufudumeza se-steam boiler kubalulekile ukuqinisekisa ukusebenza kunye nobomi besixhobo. Ukukhethwa kobubanzi kunye nobude kufuneka kusekelwe kwiimfuno ezithile ze-steam boiler, ngelixa ukukhethwa kwamandla kunye ne-voltage kufuneka kuthathele ingqalelo imeko-bume yombane kunye neemfuno zomthwalo wesixhobo. Ukukhethwa kwezinto kunye nemilo kuya kuchaphazela ukusebenza kakuhle kokufudumeza kunye nokhuseleko lwesixhobo.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













