Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isifudumezi sokunyibilikisa iqhwa |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Esinyibilikisayo |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Ubude bentambo yeleti | 700-1000mm (ngokwesiko) |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| I-Evaporator Defrost Heater isetyenziselwa ukunyibilikisa i-air cooler, imilo yomfanekisoityhubhu yokufudumeza enyibilikisa umkhenkceUhlobo lwe-AA (ityhubhu ethe tye kabini), ubude betyhubhu ngokwezifiso buhambelana nobukhulu bomoya opholileyo wakho, isifudumezi sethu esinyibilikisa yonke into sinokwenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Intsimbi engenasiciityhubhu yokufudumeza enyibilikisa umkhenkce yokupholisa umoyaUbubanzi betyhubhu bungenziwa nge-6.5mm okanye i-8.0mm, ityhubhu enenxalenye yentambo yentsimbi iya kuvalwa ngentloko yerabha. Kwaye imo ingenziwa ngemo ye-U kunye nemo ye-L. Amandla etyhubhu yokufudumeza enyibilikisayo aya kuveliswa yi-300-400W ngemitha. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Umoya oshushu kakhulu kwindawo yokugcina ebandayo unamanzi, kwaye xa amanzi edibana ne-condenser, iya kwenza iqabaka nomkhenkce, nto leyo echaphazela isiphumo sefriji. Ukuze kusonjululwe le ngxaki, kuya kufakwa ityhubhu ye-heater yokunyibilikisa ifeni kwindawo yokugcina ebandayo. I-heater yokunyibilikisa i-evaporator inokuvelisa ubushushu, inyuse ubushushu bomphezulu we-condenser, kwaye inyibilikise iqabaka nomkhenkce.
Ukuqinisekisa ubushushu obufanayo nobuzinzileyo kwindawo yokugcina ebandayo, indawo yombhobho we-evaporator defrost heater kufuneka ikhethwe ngaphantsi kwefeni okanye ngasemva kwefeni. Ngale ndlela, umoya oshushu ungathunyelwa ngokulinganayo kwindawo yokugcina ebandayo, ukuze ubushushu obungaphakathi kwindawo yokugcina ebandayo bunyuke ngokulinganayo, ngaloo ndlela kukhawuleziswe isantya sokunyibilika kweqhwa nomkhenkce kwi-condenser. Ukuba umbhobho wokunyibilikisa ubekwe ngendlela engafanelekanga, kulula ukubangela ukunyuka kobushushu bendawo, okanye iikona ezifileyo kwindawo yokugcina ebandayo, okubangela iqhwa nomkhenkce ongenakunyibilika ngokupheleleyo.
Isifudumezi sokucoca umoya kwiModeli yokupholisa umoya
Isicelo seMveliso
Izifudumezi zokunyibilikisa zisetyenziswa kakhulu kwiinkqubo zokukhenkcisa nokuqandisa ukuthintela ukwakheka kweqabaka nomkhenkce. Izicelo zazo ziquka:
1. Iinkqubo zoMoya opholileyo:Kwiiyunithi zomoya opholileyo ezineekhoyili zokupholisa ezithambekele ekwakhekeni kweqhwa, izifudumezi ezinyibilikisa iqhwa zisetyenziselwa ukunyibilikisa umkhenkce nokuphucula ukusebenza kakuhle kokupholisa kwenkqubo.
2. Ifriji yemizi-mveliso:Amashishini afuna indawo enkulu yokugcina ukutya, njengeendawo zokugcina ukutya, asebenzisa izifudumezi ezinyibilikisa ubushushu ukuze agcine ukusebenza kakuhle kweenkqubo zawo zokukhenkceza nokuqinisekisa umgangatho wemveliso.
3. Amagumbi Abandayo kunye neeFreezers zokuNgena:Izifudumezi zokunyibilikisa zisetyenziswa kumagumbi abandayo nakwiifriji ezisetyenziswa ngaphakathi ukuthintela ukwakheka komkhenkce kwiikhoyili ze-evaporator, ukugcina ubushushu obuhambelanayo bokugcina izinto ezininzi ezinokonakala.
4. Iilori ezifakwe efrijini kunye neeContainers:Izifudumezi ezinyibilikisayo zisetyenziswa kwiinkqubo zothutho ezifrijiweyo ukuthintela ukuqokelelwa komkhenkce, ukuqinisekisa ukuba iimpahla zihlala zikwimeko entle ngexesha lokuhamba.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















