Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Ityhubhu yeHeater yokunyibilikisa i-Evaporator |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Esinyibilikisayo |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Ubude bentambo yeleti | 700-1000mm (ngokwesiko) |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| Ityhubhu yeHeater yokunyibilikisa i-Evaporator isetyenziselwa ukunyibilikisa i-air cooler, imilo yomfanekisoityhubhu yokufudumeza enyibilikisa umkhenkceUhlobo lwe-AA (ityhubhu ethe tye kabini), ubude betyhubhu ngokwezifiso buhambelana nobukhulu bomoya opholileyo wakho, isifudumezi sethu esinyibilikisa yonke into sinokwenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Ububanzi betyhubhu yeHeater Defrost Heater bungenziwa nge-6.5mm okanye i-8.0mm, ityhubhu enenxalenye yentambo ye-lead iya kuvalwa ngentloko yerabha. Kwaye imo inokwenziwa ngemo ye-U kunye nemo ye-L. Amandla etyhubhu yokufudumeza enyibilikisayo aya kuveliswa yi-300-400W ngemitha nganye. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Ukuze kuthintelwe umkhenkce kunye neqabaka ukuba zingaqokeleli kwi-evaporator coil, i-defrost heater yinxalenye ebalulekileyo yee-freezers kunye nee-friji. Ukuze inyibilikise umkhenkce oqokelelene, isebenza ngokuvelisa ubushushu obulawulwayo obujoliswe kwi-coil. Njengenxalenye yomjikelo wokunyibilikisa, le nkqubo yokunyibilikisa iqinisekisa ukuba isixhobo sisebenza kakuhle.
Ngokwesiqhelo zenziwe ngocingo oluxhathisayo kakhulu, ezi heater zifakwa ngobuchule kwiindawo zefriji okanye zefriji. Iheater enyibilikisa ulwelo ivulwa rhoqo, nokuba yi-timer okanye i-thermostat, ukuze kugcinwe indawo engenangqele, okuvumela isixhobo ukuba sisebenze kakuhle kwaye siqinisekise ukuba ukutya kuhlala kugcinwe kubushushu obufunekayo.
Isifudumezi sokucoca umoya kwiModeli yokupholisa umoya
Isicelo seMveliso
Amandla okunyibilikisa kakuhle esifudumezi se-evaporator defrost heater enza ukuba isetyenziswe kakhulu kwiifriji, kwiifriji, kwii-air conditioner nakwezinye izixhobo zasekhaya. Kwangaxeshanye, ityhubhu yokufudumeza i-defrost ikwasetyenziswa kwicandelo lee-sensors ze-liquid level, ii-heater, ii-timers kunye nezinye izixhobo, kwaye ukusebenza kwayo okuzinzileyo nokuthembekileyo kuye kwaqatshelwa ngokubanzi kushishino.
Kwicandelo lezixhobo zasekhaya, ityhubhu ye-defrost heater yefriji ifikelele kwiimfuno zokusebenza kakuhle, ubukrelekrele kunye nokonga amandla emva kweminyaka yophuhliso. Kwangaxeshanye yokusebenza kakuhle kokunyibilikisa, ikwanayo nomsebenzi wokuzikhusela kunye nomsebenzi wokulawula okrelekrele, onokulawula ngokuzenzekelayo kunye nohlengahlengiso ngokweqondo lobushushu, ukufuma kunye nolunye ulwazi, kwaye uphucule ukusebenza kakuhle kwamandla.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














