| Igama leMveliso | Izixhobo zoMphunga kunye neFriji zoMbane IsiXhobo sokuFudumeza |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | ngqo, imilo ye-U, imilo ye-U, okanye eyenziwe ngokwezifiso. |
| Ubungakanani | Yenzelwe wena |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Esinyibilikisayo |
| Indlela yokutywina | intloko yerabha okanye ityhubhu enciphayo |
| Ubude bentambo yeleti | 700mm, okanye ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| I-Electric Defrost Heating Element yenziwe ngetyhubhu yentsimbi engagqwaliyo engu-304, esetyenziselwa ikakhulu ifriji, ifriji, ifriji, i-unit cooler, i-evaporator, njalo njalo. Zonke izinto zethu zokufudumeza ezinyibilikayo zetyhubhu zinokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi. Imilo inetyhubhu enye ethe tye, imilo ye-U, imilo ye-W, ityhubhu ye-doule njalo njalo. I-JINGWEI heater ngumvelisi wezinto zokufudumeza zobungcali, singazilungiselela ngokweemfuno zethu njengomthengi, ubukhulu, imilo, i-voltage kunye namandla zingenziwa ngokwezifiso. Iimveliso zethu ikakhulu yityhubhu yokufudumeza enyibilikisa iqhwa, i-oven heater, ityhubhu yokufudumeza eqhotsiweyo, ezinye iityhubhu zokufudumeza, i-aluminium foil heater, i-silicone raber heating pad, i-crankcase heater, i-silicone heating wire, i-silicone heating belt, i-aluminium heating plate njalo njalo. | |
Ityhubhu yokufudumeza yombane enyibilikisa iqhwa izaliswe ngocingo lokufudumeza lombane kwityhubhu yentsimbi engatyiwayo engu-304, kwaye inxalenye engenanto izaliswe ngumgubo we-magnesium oxide onomsinga ofanelekileyo wokushisa kunye nobushushu, ize icutshungulwe ibe ziimo ezahlukeneyo ezifunekayo ngabasebenzisi. Inezibonelelo zesakhiwo esilula, ukusebenza kakuhle kobushushu kunye namandla afanelekileyo oomatshini. Ityhubhu yokufudumeza yombane ingasetyenziselwa ukufudumeza iintlobo ngeentlobo zolwelo kunye ne-asidi, i-alkali kunye netyuwa, kodwa ikwalungelelanisa neqondo eliphantsi lesisombululo sokufudumeza nokunyibilikisa kwesinyithi.
Isithako sokufudumeza esinyibilikisa umbane sibonakala ngokungahlawulisi mpahla kumphezulu. Ngenxa yeempawu zesakhiwo, ityhubhu yokufudumeza enyibilikisa ubushushu yentsimbi engagqwaliyo ineengenelo ezininzi kunezinye iintlobo zezinto zokufudumeza zombane. Umzekelo, ayilula nje kuphela kwisakhiwo, ukonga izinto, ixabiso eliphantsi, ubomi benkonzo obuhlala ixesha elide, amandla aphezulu oomatshini, ukusebenza kakuhle kobushushu, ngelixa ukonga amandla, kukhuselekile ukuyisebenzisa, kunokugotywa kube ziimo ezahlukeneyo, kukhanye, kulula ukuyiqhaqha nokuyihlanganisa, kwaye isetyenziswa kakhulu.
Into yokufudumeza enyibilikayo ingafakwa lula kwi-air cooler kunye ne-condenser fins ngenjongo yokunyibilikisa. Isetyenziswa kakhulu kwifriji, efrijini, kwi-freezer, kwi-unit cooler njalo njalo.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













