Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isifudumezi seAluminiyam esinyibilikisa iTubular |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 4.5mm, 6.5mm, njl. |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi se-Aluminiyam esinyibilikisa iqhwa |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Ubude bentambo yeleti | 700-1000mm (ngokwesiko) |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| Isifudumezi seAluminiyam esinyibilikisa iqhwaIzinto zetyhubhu yityhubhu ye-aluminiyam, ububanzi betyhubhu sibuyi-4.5mm kunye ne-6.5mm. Ubume kunye nobukhulu beheater yetyhubhu ye-aluminiyam bunokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi. Okwangoku, sivelise izinto ezininziisifudumezi sokucoca i-aluminiyamzithunyelwa kakhulu eYiputa nakwamanye amazwe aseMbindi Mpuma, ukuba ufuna ukunxibelelana nathi. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Iimpawu zoyilo lweiityhubhu zokufudumeza zealuminiyam ezinyibilikisa iqhwaZiyakwazi ukumelana nokugquma nokungangeni kwamanzi kakuhle, kwaye ziyakwazi ukumelana nokugqwala kakuhle. Zihlala zisebenzisa ityhubhu ye-aluminium njengesixhobo sombhobho wangaphandle, zinokumelana nokugqwala kakuhle, zinokuziqhelanisa nendawo yokusebenza yezixhobo zokuqandisa. Ukongeza, inkqubo yokuvelisaisifudumezi sokucoca i-aluminiyamingabandakanya nonyango lokukhupha amanzi kwi-oven, ukuqinisekisa umgangatho kunye nokusebenza kakuhle kwemveliso.ityhubhu yealuminiyam yokunyibilikisa i-heaterIsebenza ixesha elide, inamandla ombane azinzileyo, iyakwazi ukumelana nobushushu obuphezulu, inomthamo omkhulu wokugqithisa, inamandla okuvuza amancinci, izinzile kwaye ithembekile, yinxalenye ebalulekileyo ekugcinweni nasekusetyenzisweni kwezixhobo zokukhenkceza.
Ulwakhiwo lwangaphakathi lweityhubhu yokufudumeza ye-aluminiumIbandakanya ucingo lokumelana, iglasi yefayibha engundoqo kunye nomaleko wokufakelwa kwerabha yesilicone. Olu yilo lwenza ukuba isiphumo sokutywina ityhubhu yokufudumeza sibe sihle, kulula ukuwa, akukho mngcipheko wokhuseleko, ixesha elifutshane lokufudumeza, ukusetyenziswa kwamandla amancinci, ukusebenza kakuhle kokufudumeza, ukufana kobushushu obuhle, inokunyibilika ngokupheleleyo.
Isicelo seMveliso
Nyibilikisa ityhubhu yokufudumeza yealuminiyamluhlobo lwento yombane eyenzelwe ngokukodwa izixhobo zokukhenkcisa, esetyenziselwa ukufudumeza ngombane ukunyibilikisa iqhwa lezixhobo zokukhenkcisa. Uyilo lolu hlobo lweumbhobho wokufudumeza we-aluminiyamIthathela ingqalelo iimpawu zendawo yokusebenza yezixhobo zokuqandisa, ezinje ngokufuma okuphezulu ngaphakathi, ubushushu obuphantsi, ukuxhathisa rhoqo okushushu nokubanda, ngoko ke, kusetyenziswa ulwakhiwo olukhethekileyo kunye nezixhobo, ukuqinisekisa ukuba zinokusebenza ngokuqhelekileyo kwizixhobo zokuqandisa.Umbhobho wokufudumeza we-aluminium defrostIhlala ifakelwa kwi-cooler, kwi-friji, kwi-freezer nakwezinye izixhobo ze-friji, ngokusebenzisa ubushushu bombane ukukhuthaza ukunyibilika kweqabaka, ukugcina ukusebenza okuqhelekileyo kunye nokusebenza ngokufanelekileyo kwezixhobo.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













