Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Into yokufudumeza i-oven ye-toaster |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza I-Oven |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| IInto yokufudumeza i-oven ye-toasterisetyenziselwa i-microwave, isitovu, i-grill yombane. Imilo ye-heater ye-oven ingenziwa ngokwezifiso njengemizobo okanye iisampulu zomthengi. Ububanzi betyhubhu bunokukhethwa yi-6.5mm, 8.0mm okanye 10.7mm. I-JINGWEI HEATER yifektri yobungcali yeetyhubhu zokufudumeza, i-voltage kunye namandla ayointo yokufudumeza i-oveningenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Kwaye ityhubhu yesixhobo sokufudumeza i-oven inokuqhotyoshelwa, umbala wetyhubhu uya kuba luhlaza okwesibhakabhaka emva kokuqhotyoshelwa. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Iityhubhu yokufudumeza i-ovenIphakathi kwenye yeetyhubhu zokufudumeza ezitshisa okomileyo, kwaye ityhubhu yokufudumeza yombane etshisa okomileyo ibhekisa kwityhubhu yokufudumeza yombane evezwe kwaye etshiswe okomileyo emoyeni. Ingaphakathi leinto yokufudumeza i-ovenyintambo yokufudumeza, kwaye umbindi ugqunywe ngomgubo we-MgO oguquliweyo kwaye ufudunyezwe ngokunyanzela i-convection. Umzimba wangaphandle womphezulu wetyhubhu ye-oven heater yintsimbi engagqwaliyo eluhlaza okwesibhakabhaka emva kokulungiswa okuluhlaza, ngoko sihlala sibona ukuba ityhubhu ye-heater ekwi-oven iluhlaza okwesibhakabhaka, ayingcolanga okanye ingwevu.
Ityhubhu yokufudumeza ye-ovenItyhubhu yokufudumeza yombane esetyenziswa rhoqo efana ne-U, W okanye i-straight rod shape, eyenziwe ngocingo lokufudumeza lwe-nickel chromium alloy, umbhobho wentsimbi engatyiwayo kunye nomgubo we-magnesium oshushu ophezulu oguquliweyo, osebenza kakuhle kakhulu ngobushushu, ubomi benkonzo ende, ukufakwa lula, amandla oomatshini amahle kunye nezinye izibonelelo. Ubume bayo, i-voltage kunye namandla zinokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zabathengi.
Iimpawu zeMveliso
1. Uxinzelelo, ukugqwala kunye nokumelana nobushushu obuphezulu
2. Inkqubo yokuwelda yentsimbi engagqwaliyo eqinileyo, izinto ezigqwesileyo, ubomi benkonzo ende.
3. Ulwakhiwo oluxineneyo oluphezulu, oluncinci, nozinzo oluhle.
4. Ingenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zabathengi kunye nemizobo.
5. Ngokubanzi, i-grill oven heating element isetyenziswa njengendlela yonyango lokufuma kwe-oven, umbala u-beige, ungafakwa kubushushu obuphezulu, umbala womphezulu wetyhubhu yokufudumeza yombane umnyama okanye uluhlaza okotshani.
I-JINGWEI Workshop
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














