Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isifudumezi somoya seFin Tube |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, njl. |
| Imilo | Ithe tye, imilo ye-U, imilo ye-W, okanye eyenziwe ngokwezifiso |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Finned Heating Element |
| Indawo yokukhwelela | Intloko yerabha, iflange |
| Ubude | Yenzelwe wena |
| Iimvume | CE, CQC |
| Imilo yento yokufudumeza enefinned esidla ngokuyenza ngemilo ethe tye, enemilo ye-U, enemilo ye-W, singakwazi nokwenza ngokwezifiso ezinye iimilo ezikhethekileyo njengoko kufuneka. Uninzi lwabathengi lukhethe intloko yetyhubhu ngeflange, ukuba usebenzise izinto zokufudumeza ezinefinned kwi-unit cooler okanye kwezinye izixhobo zokunyibilikisa, mhlawumbi ungakhetha itywina lentloko ngerabha ye-silicone, le ndlela yokutywina ineyona ndlela ingcono yokuthintela amanzi. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Isifudumezi somoya setyhubhu yokugqibelasesona sixhobo sokutshintshiselana ubushushu esisetyenziswa kakhulu kwi-gas ukuya kwi-liquid heat exchanger. Sifezekisa injongo yokuphucula ukudluliselwa kobushushu ngokongeza ii-fins kwi-common base stainless steel heating tube. I-base pipe inokuba yi-stainless steel tube kwaye ii-fins zingasebenzisa nee-stainless steel strips.
Isifudumezi setyhubhu yeFin sisebenzisa ukujija koomatshini, kwaye umphezulu woqhagamshelwano phakathi kwephiko elikhupha imisebe kunye nombhobho okhupha imisebe mkhulu kwaye uqinile, ukuqinisekisa ukusebenza okuhle nokuzinzileyo kokudluliselwa kobushushu. Ukumelana kokudlula komoya kuncinci, umphunga okanye amanzi ashushu ahamba ngombhobho wentsimbi, kwaye ubushushu budluliselwa emoyeni odlula ngamaphiko ngamaphiko aboshwe ngokuqinileyo kumbhobho wentsimbi ukuze kufezekiswe isiphumo sokufudumeza nokupholisa umoya.
Khetha iMilo
Uphawu lweMveliso
Isifudumezi somoya setyhubhu yeFin sisetyenziselwa ukufudumeza umoya kwinkqubo yokomisa kwaye sesona sixhobo siphambili kwisixhobo somoya oshushu. Indawo yokufudumala esetyenziswa kwiradiyetha ingaba ngumphunga okanye amanzi ashushu, okanye ioyile yokudlulisa ubushushu. Uxinzelelo olusebenzayo lomphunga ngokubanzi aludluli kwi-0.8Mpa, ubushushu bomoya oshushu bungaphantsi kwe-170°C.
1. Izinto zokufudumeza ezineefin zeTubularzisetyenziselwa i-air heater, njengezifudumezi ze-air duct, i-space heater, i-oven, i-dehydrator, njl.
2. Izinto zokufudumeza eziqinileyo zentsimbi engagqwaliyo ezifakwe kwi-tubular zikhusela umoya ongcolileyo.
3. Yenza ngokwezifiso ubungakanani, izinto zeshedi, i-watt, i-voltage, ngokwezicelo.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














