Uqwalaselo lweMveliso
Ngokungafaniyo nento eqhelekileyo, ephindaphindwe kabini ukuya kathathu kumthamo weradiyumu, izinto zokufudumeza ezifinyeziweyo zigubungela amaphiko esinyithi kumphezulu wento eqhelekileyo. Oku kukhula kakhulu ngokuchasene nento eqhelekileyo, ephindaphindwe kabini ukuya kathathu kumthamo weradiyumu, izifudumezi zomoya ezifinyeziweyo zigubungela amaphiko esinyithi kumphezulu wento eqhelekileyo. Oku kukhula kakhulu. Oku kuthetha ukuba umthwalo wombane womphezulu wento Ecocekileyo uphindwe kathathu ukuya kane kunowento eqhelekileyo.
Kwangaxeshanye, ubushushu buyanda ngesantya esikhawulezayo, ubushushu buyanda ngesantya esifanayo, ubushushu buyanda ngesantya esikhawulezayo, ukusebenza kakuhle kobushushu kuyanda, ubude bonyaka buyanda, kwaye ubushushu buyancipha.
Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Into yokufudumeza yaseFinned |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, njl. |
| Imilo | Ithe tye, imilo ye-U, imilo ye-W, okanye eyenziwe ngokwezifiso |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Finned Heating Element |
| Indawo yokukhwelela | Intloko yerabha, iflange |
| Ubude | Yenzelwe wena |
| Iimvume | CE, CQC |
| Imilo yento yokufudumeza enefinned esidla ngokuyenza ngemilo ethe tye, enemilo ye-U, enemilo ye-W, singakwazi nokwenza ngokwezifiso ezinye iimilo ezikhethekileyo njengoko kufuneka. Uninzi lwabathengi lukhethe intloko yetyhubhu ngeflange, ukuba usebenzise izinto zokufudumeza ezinefinned kwi-unit cooler okanye kwezinye izixhobo zokunyibilikisa, mhlawumbi ungakhetha itywina lentloko ngerabha ye-silicone, le ndlela yokutywina ineyona ndlela ingcono yokuthintela amanzi. | |
Khetha iMilo
Izicelo zeMveliso
1. Kwishishini leekhemikhali, ukufudumeza iikhemikhali, ezinye iipowders eziphantsi koxinzelelo oluthile, inkqubo yeekhemikhali kunye nokomisa ngokufudumeza umoya ziyagqitywa.
2. Ukufudumeza ikhabhoni ye-hydrocarbon, kuquka ioyile ye-biogas, ioyile enzima, ioyile yepetroli, ioyile yokutshintsha okushushu, ioyile yokuthambisa kunye neparafini.
3. Ngenxa yokuba umbhobho wobushushu wombane ogqityiweyo unesakhiwo esiphucukileyo esinokuchaphazeleka kukuqhuma, esi sixhobo singasetyenziswa kakhulu kwiindawo zokuqikelela ukuqhuma, ezifana neekhemikhali, ezomkhosi, ioyile, igesi yendalo, iibhodi ezipapashiweyo zaselwandle, iinqanawa kunye nendawo leyo.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















