Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isifudumezi setyhubhu saseFinned |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, njl. |
| Imilo | Ithe tye, imilo ye-U, imilo ye-W, okanye eyenziwe ngokwezifiso |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Finned Heating Element |
| Indawo yokukhwelela | Intloko yerabha, iflange |
| Ubude | Yenzelwe wena |
| Iimvume | CE, CQC |
| Imilo yeFinned Tube Heater esidla ngokuyenza ngemilo ethe tye, i-U, i-W, singenza ngokwezifiso ezinye iimilo ezikhethekileyo njengoko kufuneka. Uninzi lwabathengi lukhethe intloko yetyhubhu ngeflange, ukuba usebenzise izinto zokufudumeza ezifinyeziweyo kwi-unit cooler okanye kwezinye izixhobo zokunyibilikisa, mhlawumbi ungakhetha itywina lentloko ngerabha ye-silicone, le ndlela yokutywina ineyona ndlela ingcono yokuthintela amanzi. | |
Uqwalaselo lweMveliso
I-finned tube heater sisinki yobushushu yesinyithi esijikelezwe kumphezulu we-heat element yokuqala. Oku kwandisa indawo yokusasaza ubushushu kabini ukuya kathathu xa kuthelekiswa nezinto eziqhelekileyo; ngamanye amazwi, umthwalo wamandla omphezulu we-fin heat sink ye-fin uphindwe kathathu ukuya kane kunezinto eziqhelekileyo. Ukulahleka kobushushu kwe-finned tube heater kwehla njengoko ubude bayo buncitshiswa. Ukunyuka kobushushu ngokukhawuleza, ukuvelisa ubushushu obufanayo, ukusebenza kakuhle kokusasaza ubushushu, ukusebenza kakuhle kobushushu, ubomi obude benkonzo, ubungakanani obuncinci besixhobo sokufudumeza, kunye neendleko ezingabizi kakhulu ziingenelo zayo phantsi kweemeko ezifanayo zamandla.
Khetha iMilo
Izicelo zeMveliso
1. Inkqubo yokufudumeza nokomisa
Ii-oveni zemizi-mveliso, iitonela zokomisa, kunye nezixhobo zonyango lobushushu zezinye zezona nkampani zininzi ezisebenzisa izifudumezi zetyhubhu ezifinniweyo kwimisebenzi yokufudumeza nokomisa. Zilungele ezi zicelo ngenxa yokuvelisa kwazo ngokukhawuleza nangokusebenzayo amaqondo obushushu aphezulu.
2. Amashishini eekhemikhali kunye nokucubungula
Amanzi, iigesi, kunye neetanki zokugcina zifudunyezwa kusetyenziswa izinto zokufudumeza ezifakwe i-finned yentsimbi engatyiwayo kumashishini eekhemikhali kunye nemizi-mveliso. Zifumaneka rhoqo kwiitanki zokugcina, kwiinqaba zokunyibilikisa, nakwii-reactors zeekhemikhali. Ulawulo oluchanekileyo lobushushu lwezi zifudumezi ezifakwe i-finned luqinisekisa iimeko ezifanelekileyo zenkqubo kunye nemveliso esemgangathweni.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














