| Igama leMveliso | Isixhobo sokufudumeza iFinned Tube |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm 8.0mm 10.7mm |
| Izinto eziphathekayo | I-SUS304,310,312 |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Finned Heating Element |
| USahpe | Ithe tye, imilo ye-U, imilo ye-W, okanye eyenziwe ngokwezifiso |
| Ubungakanani | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CQC/CE |
| Indawo yokukhwelela | ngeflange, okanye ngentambo yelead |
| Iinkcukacha zeFinned Tube Heating Element zinokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi, ubungakanani, imilo, amandla kunye ne-voltage zinokucwangciswa njengomzobo okanye isampuli okanye imifanekiso. Ityhubhu yokufudumeza enefinned isekelwe kwityhubhu yokufudumeza yombane yokuqala eneshiti yokugquma yentsimbi engagqwaliyo, eyonyusa umsebenzi wokusasaza ubushushu betyhubhu yokufudumeza xa ifudumeza, ngoko ke amandla e-finned tube heating element aphezulu kunalawo etyhubhu yokufudumeza yentsimbi engagqwaliyo eqhelekileyo. Imilo yetyhubhu yeheater efinned sidla ngokwenza i-single straight, double straight, U shape, W shape, kwaye singenza iimilo ezikhethekileyo, kwaye le milo kufuneka isithumelele umzobo ngaphambi kokuba siwenze okanye sibuze. | |
Ityhubhu yesifutho esenziwe ngombane yenziwe ngokwenza ucingo lokufudumeza lombane lube yimo yesipringi ngokwemeko yokumelana efunekayo, uze uyibeke kwindawo ephakathi ngaphakathi kwityhubhu. Umsantsa phakathi kwentambo yokufudumeza yombane kunye nodonga lwetyhubhu uzaliswa yi-magnesium oxide powder ekhusela kakhulu, uze uyivalwe nge-silicone gel. Le yindlela eyenziwa ngayo ityhubhu yokufudumeza yombane. Ngenxa yexabiso layo eliphantsi, ukusetyenziswa okulula, kunye nokungabi nangcoliseko, isetyenziswa kakhulu kwiimeko ezininzi.
1. Ishishini leekhemikhali lokufudumeza izixhobo zeekhemikhali, ukomisa umgubo phantsi koxinzelelo oluthile, inkqubo yeekhemikhali kunye nokomisa ngejethi kufuneka kufezekiswe ngetyhubhu yokufudumeza yombane efinyiweyo.
2. ukufudumeza nge-hydrocarbon, kuquka i-oyile ekrwada ye-petroleum, i-oyile enzima, i-oyile yepetroli, i-oyile eshushu, i-oyile yokuthambisa, i-parafini.
3. Cwangcisa amanzi, umphunga oshushu kakhulu, ityuwa enyibilikisiweyo, igesi yenitrogen (umoya), igesi yamanzi kunye nezinye izinto ezifunekayo ukufudunyezwa.
4. Ngenxa yokuba isifudumezi setyhubhu esinezikhonkwane sisebenzisa isakhiwo esiphucukileyo esingaqhumiyo, esi sixhobo singasetyenziswa kakhulu kwiikhemikhali, emkhosini, kwioyile, kwigesi yendalo, kumaqonga aselunxwemeni, kwiinqanawa, kwiindawo zemigodi nakwezinye iindawo ezingaqhumiyo.
Isetyenziswa kakhulu kwimveliso yoomatshini, iimoto, amalaphu, ukutya, izixhobo zasekhaya nakwamanye amashishini, ingakumbi kwishishini le-air conditioner kunye ne-air curtain. Ngokweengxelo, i-finned tube heating element ilungile kakhulu ekufudumaleni ioyile kunye neoyile yepetroli. Ii-Finned electric heaters zisetyenziswa kakhulu kwishishini nakwishishini leekhemikhali, nto leyo ecacileyo kubo bonke. Ukukhetha umbhobho wobushushu wombane ofinned nako kubaluleke kakhulu.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













