Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Ifektri yeFinned Tubular Heaters |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, njl. |
| Imilo | Ithe tye, imilo ye-U, imilo ye-W, okanye eyenziwe ngokwezifiso |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Finned Heating Element |
| Indawo yokukhwelela | Intloko yerabha, iflange |
| Ubude | Yenzelwe wena |
| Iimvume | CE, CQC |
| Imilo yento yokufudumeza enefinned esidla ngokuyenza ngemilo ethe tye, enemilo ye-U, enemilo ye-W, singakwazi nokwenza ngokwezifiso ezinye iimilo ezikhethekileyo njengoko kufuneka. Uninzi lwabathengi lukhethe intloko yetyhubhu ngeflange, ukuba usebenzise izinto zokufudumeza ezinefinned kwi-unit cooler okanye kwezinye izixhobo zokunyibilikisa, mhlawumbi ungakhetha itywina lentloko ngerabha ye-silicone, le ndlela yokutywina ineyona ndlela ingcono yokuthintela amanzi. | |
Uqwalaselo lweMveliso
I-Jingwei heater yifektri yobungcali ye-finned tubular heater, i-finned heater ingafakwa kwii-blowing ducts okanye kwezinye izihlandlo zokufudumeza umoya onganyakaziyo nohambayo. Yenziwe ngamaphiko aboshwe kumphezulu wangaphandle wetyhubhu yokufudumeza ukuze kususwe ubushushu.
Intambo yokumelana nobushushu obuphezulu isasazwa ngokulinganayo kwityhubhu engenasici engashukumiyo enganyangekiyo kubushushu obuphezulu, kwaye isithuba sizaliswe kakhulu yi-crystalline magnesium oxide powder ene-thermal conductivity elungileyo kunye nokusebenza kakuhle kwe-insulation. Olu lwakhiwo alupheleli nje ekubeni luphucukile, lusebenza kakuhle kubushushu, kodwa lukwavelisa ubushushu obufanayo. Xa kukho umbane kwintambo, ubushushu obuvelisiweyo busasazwa kumphezulu wombhobho wesinyithi nge-crystalline magnesium oxide powder, uze udluliselwe kwinxalenye eshushu okanye kwigesi yomoya ukuze kufezekiswe injongo yokufudumeza. I-Finned tubular heater ngokubanzi ifudumeza umoya.
Khetha iMilo
Umsebenzi weMveliso
I-air finned tubular heater isetyenziswa kakhulu ukufudumeza ukuhamba kwegesi okufunekayo ukusuka kubushushu bokuqala ukuya kubushushu begesi obufunekayo, ukuya kuthi ga kwi-600°C. Isetyenziswe kakhulu kwiilebhu ezininzi zophando lwesayensi kunye nemveliso ezifana neenqwelo moya, imboni yezixhobo, imboni yeekhemikhali kunye neeyunivesithi. Ifanelekile ngokukodwa kuvavanyo lolawulo lobushushu oluzenzekelayo kunye nokuhamba okukhulu kunye nobushushu obuphezulu kunye nezixhobo. I-gas heater ingasetyenziswa kuluhlu olubanzi: ingafudumeza nayiphi na igesi, kwaye igesi eshushu eveliswayo yomile kwaye ayinamanzi, ayiqhumisi, ayitshi, ayiqhumi, ayibolisi ngamakhemikhali, ayingcolisi, ikhuselekile kwaye ithembekile, kwaye indawo eshushu ishushu ngokukhawuleza (ingalawula).
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














