Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | I-Flange Immersion Heater yeTanki Yamanzi |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Ukuntywiliselwa |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| IIsifudumezi sokuntywiliselwa emanzini esibizwa ngokuba yiTubularIzinto esinazo zinentsimbi engagqwaliyo engu-201 kunye nentsimbi engagqwaliyo engu-304, ubungakanani beflange bune-DN40 kunye ne-DN50, amandla kunye nobude betyhubhu bunokulungiswa ngokweemfuno. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Isifudumezi sokuntywiliselwa esisicaba: isebenzisa izinto zokufudumeza zombane ezinemilo ye-U, ezihlanganiswe kwisigqubuthelo seflange ngokweemfuno zoyilo lweendawo ezahlukeneyo zokufudumeza kwaye zifakwe kwizinto eziza kufudumeza ngokweemfuno zokumisela amandla. Xa into yokufudumeza isebenza, ubushushu obuninzi obukhutshwa yiyo budluliselwa kwindawo efudumeleyo ukuze kwandiswe ubushushu obuphakathi, obuhlangabezana neemfuno zenkqubo ezifunekayo. Xa ubushushu bento bufikelela kwixabiso elimiselweyo elifunekayo yinkqubo, inkqubo yolawulo ilungisa amandla okukhupha isifudumezi sombane ngokwesiginali yenzwa yobushushu, kwaye ifezekise ulawulo lobushushu bomthwalo othintelayo wento yokufudumeza emva kokusebenza kwe-PID. Yenza ubushushu obuphakathi bufane ukuze kuhlangatyezwane neemfuno ezifunekayo; Xa into yokufudumeza ingaphezulu kobushushu okanye inqanaba eliphantsi lolwelo, isixhobo sokukhusela i-interlock yento yokufudumeza sinqumla ngoko nangoko umbane wokufudumeza ukuze kuthintelwe ukutshisa into yokufudumeza kwaye kwandise ubomi benkonzo.
Iimpawu zeMveliso
1. I-Flange Immersion Heater ifudunyezwa phakathi ngeetyhubhu ezininzi zokufudumeza ezidityanisiweyo kwi-flange. Isetyenziswa kakhulu ekufudumaleni kwiitanki zesisombululo ezivulekileyo nezivaliweyo kunye neenkqubo zokujikeleza. Inezibonelelo ezilandelayo: amandla amakhulu omphezulu, ukuze umthwalo womphezulu wokufudumeza umoya ube ngaphezu kwezihlandlo ezi-2 ukuya kwezi-4.
2. I-Flange immersion heater ixinene kakhulu kwaye incinci. Ngenxa yokuba yonke imfutshane kwaye ixinene, izinzile kwaye akukho nkxaso ifunekayo ukuze ifakwe.
3. Uhlobo oludibeneyo lusebenzisa kakhulu i-argon arc welding ukudibanisa umbhobho wobushushu wombane kwi-flange, kwaye lungasetyenziswa ngendlela yesixhobo sokubopha, oko kukuthi, umbhobho wobushushu ngamnye wombane udityaniswa zi-fasteners. Isiciko se-flange emva koko sitshixwa nge-nut. Iipayipi kunye nezi-fasteners zidityaniswa nge-argon arc welding kwaye azize zivuze. Indawo yokuvala izi-fasteners isebenzisa ubuchwepheshe besayensi. Ukutshintshwa kube kanye kulula kakhulu, konga kakhulu iindleko zolondolozo lwexesha elizayo.
4. Khetha izixhobo ezisemgangathweni ophezulu ezivela kwamanye amazwe nezasekhaya. Itekhnoloji yemveliso yesayensi, ulawulo olungqongqo lomgangatho, ziqinisekisa ukusebenza kombane okuphezulu kwe-flange water heater.
Isicelo seMveliso
Isifudumezi sokuntywilisela esijikiweyo ikakhulu senzelwe ipetroliyam, iikhemikhali, ukutya, oomatshini kunye neminye imimandla yazo zonke iintlobo zeetanki zokugcina, izikhongozeli, izixhobo zetanki yepetroli kunye nokufudumeza. Imo yoqhagamshelo inokuba yi-flanged okanye i-threaded face seal.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














