Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | I-Flange Immersion Tubular Heating Element |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Ukuntywiliselwa |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| IIsifudumezi sokuntywiliselwa emanzini esibizwa ngokuba yiTubularIzinto esinazo zinentsimbi engagqwaliyo engu-201 kunye nentsimbi engagqwaliyo engu-304, ubungakanani beflange bune-DN40 kunye ne-DN50, amandla kunye nobude betyhubhu bunokulungiswa ngokweemfuno. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Iityhubhu yokufudumeza yokuntywiliselwa esisangqayenziwe ngeetyhubhu ezininzi zokufudumeza ezidityanisiweyo kwiflangi ukuze zifudumale kwindawo enye. Isetyenziswa kakhulu ekufudumaleni kwiitanki zesisombululo ezivulekileyo nezivaliweyo kunye neenkqubo zokujikeleza. Inezibonelelo ezilandelayo:
1, amandla omphezulu makhulu, kangangokuba umthwalo womphezulu wokufudumeza umoya uphindwe kabini ukuya kwemine;
2, umbhobho wokufudumeza weflange uxinene kakhulu, isakhiwo sincinci. Ngenxa yokuba yonke imfutshane kwaye ixinene, izinzile kwaye akukho nkxaso ifunekayo ukuze ifakwe.
Ityhubhu ye-heater yokuntywiliselwa esisangqa(ekwaziwa ngokuba yi-plug-in electric heater): Kukusetyenziswa kwe-U-shaped tubular electric heating element, ngokweemfuno zoyilo lwe-heating media ezahlukeneyo, ngokweemfuno zoqwalaselo lwamandla ezihlanganiswe kwi-flange cover, ezifakwe kwizinto eziza kufudunyezwa, i-heating element xa umsebenzi we-heating conduction enkulu kwi-heating medium ukwandisa ubushushu be-medium, ukuhlangabezana neemfuno zenkqubo ezifunekayo. Xa ubushushu be-medium bufikelela kwixabiso elimiselweyo elifunekayo yinkqubo, inkqubo yolawulo ilungisa amandla okukhupha i-heater ngokwesignali ye-sensor yobushushu, kwaye ifezekisa ulawulo lobushushu bomthwalo okhuselayo we-heating element emva kokusebenza kwe-PID. Yenza ubushushu obuphakathi bufane ukuhlangabezana neemfuno ezifunekayo; Xa i-heating element iphezulu kubushushu okanye iphantsi kwinqanaba lolwelo, isixhobo sokukhusela i-interlock ye-heating element sisika ngoko nangoko umbane wokufudumeza ukuze kuthintelwe ukutshisa i-heating element kwaye yandise ubomi benkonzo.
Isicelo seMveliso
Umbhobho wokufudumeza ojikelezileyoIsetyenziswa kakhulu ekugqumeni ubushushu kunye nokufudumeza izinto kwiitanki zokugcina ezahlukeneyo, izikhongozeli kunye neetanki zepetroli kwi-petroleum, iikhemikhali, ukutya, oomatshini kunye neminye imimandla. Imo yoqhagamshelo inokuba yi-flange okanye i-threaded face seal.
I-JINGWEI Workshop
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















