| Igama leMveliso | Isifudumezi seCrankcase seSilicone esineentloko ezine |
| Izinto eziphathekayo | irabha yesilicone |
| Ububanzi bebhanti | 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, njalo njalo. |
| Ubude bebhanti | eyenziwe ngokwezifiso |
| Izinto zentambo ye-Lead | irabha yesilicone okanye i-fiberglass |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm (esemgangathweni) |
| Uhlobo lwebhanti | Iintloko ezimbini okanye iintloko ezine |
| I-Voltage | 110V, 220V, okanye eyenziwe ngokwezifiso |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Iinxalenye | I-heater enye ene-spring enye |
| I-heater yaseJingwei ineminyaka engaphezu kwama-20 isetyenziswa ngokwesiko kwi-heater, iimveliso zethu ikakhulu ziityhubhu zokufudumeza ezinyibilikayo, ityhubhu yokufudumeza ye-oven, i-heater yamanzi, i-aluminium foil heater, i-silicone heating pad, i-crank case heater, i-drain line heater, i-aluminium heating plate njalo njalo; 1. I-silicone crankcase heater ingenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi, akukho mgangatho; Ubude bebhanti bungenziwa ngokulandela umjikelo we-crankcase, ubude bentambo yentsimbi yi-1000mm, umntu naye udinga i-2000mm okanye i-2500mm, le ayingomgangatho; 2. Iphakheji yebhanti ye-crank case heater ipakishwe kwingxowa yepoly, kwaye siza kongeza ispring yokufakela, malunga ne-100-200pcs ibhokisi enye. | |
Ibhanti yokufudumeza yerabha yesilicone. Ukusebenza kwayo okungangeni manzi kulungile, ingasetyenziselwa iindawo zegesi ezimanzi, ezingaqhumiyo, izixhobo zoshishino okanye umbhobho webhubhoratri, ukufudumeza itanki kunye netanki, ukufudumeza kunye nokukhusela, inokugqunywa ngqo kumphezulu wenxalenye eshushu, ukufakwa okulula, kukhuselekile kwaye kuthembekile. Ifanelekile kwiindawo ezibandayo, umsebenzi ophambili webhanti yokufudumeza yombane yepayipi kunye nerabha yesilicone yelanga kukukhusela umbhobho wamanzi ashushu, ukunyibilika, ikhephu kunye nomkhenkce. Ineempawu zokuxhathisa ubushushu obuphezulu, ukumelana nokubanda okuphezulu kunye nokumelana nokwaluphala.
(1) ifreyimu yeglasi engena-alkali ejikelezayo, ifreyimu yokufudumeza yombane eyintloko yirabha ye-silicone, ukumelana nobushushu okuhle, kunye nokusebenza okuthembekileyo kokufudumeza.
(2) Inokuguquguquka okugqwesileyo, inokugqunywa ngqo kwisixhobo sokufudumeza, unxibelelwano oluhle, ukufudumeza okufanayo.
(3) Xa ufaka, icala lerabha yesilicone yebhanti yombane kufuneka libe kufutshane nomphezulu wombhobho ophakathi kunye netanki, kwaye liqiniswe ngeteyipu ye-aluminium. Ukuze kuncitshiswe ukulahleka kobushushu, kufuneka kulinganiswe umaleko wobushushu ngaphandle kwebhanti yombane.
(4) Ngokweemfuno zesifudumezi, siyagoba kwaye sivalwe ngokuthanda kwaso, indawo incinci, indlela yokufaka ilula kwaye iyakhawuleza, umzimba wokufudumeza ugqunywe nge-silicone insulator, kwaye i-tin copper braid inefuthe lokuthintela umonakalo woomatshini.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














