| Igama leMveliso | Ityhubhu yokuFudumeza yokuNcibilikisa iFriji |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | Uhlobo oluthe ngqo, u-U, uhlobo lwe-AA, okanye isiko |
| Ubungakanani | isiko |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Esinyibilikisayo |
| Indlela yokutywina | Irabha ye-silicone okanye ityhubhu encibilikayo |
| Izinto zetyhubhu | Intsimbi engenasici 304,312, njl. |
| Iimvume | CCC/CE/CQC |
| Ingcaciso yetyhubhu yokufudumeza enyibilikisa iqhwa efrijini inokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi, singayivelisa ityhubhu yokufudumeza enyibilikisa iqhwa ngokulandela imifanekiso yomthengi, isampuli okanye umzobo, ububanzi betyhubhu bunokukhethwa yi-6.5mm, 8.0mm, 10.7mm njalo njalo. Ubude betyhubhu bunokwenziwa bube ngaphezu kwe-7M ityhubhu enye. | |
Ityhubhu yokufudumeza yombane enyibilikisa iqhwa yinto ebaluleke kakhulu kwifriji, kwifriji nakwindawo yokugcina izinto enomkhenkce. Ityhubhu yokufudumeza enyibilikisa iqhwa inokusombulula umkhenkce oqandisiweyo wefriji ngexesha elifanelekileyo kwaye iphucule impembelelo yefriji yezixhobo zokufudumeza.
Ityhubhu yokufudumeza enyibilikisa iqhwa efrijini igqunywe ngetyhubhu yentsimbi engagqwaliyo engu-304, ize emva koko intambo yokumelana ifakwe kwiqokobhe lesinyithi elingenanto, kwaye umgubo we-MgO ophakathi kwentambo yokumelana kunye neqokobhe lesinyithi elingenanto uzaliswe ngokusondeleyo, kwaye ijoyinti ye-silicone ivalwe ekugqibeleni.
Ezi ziinkqubo zemveliso kunye nezinto eziphambili zezifudumezi ezinyibilikisa iqhwa. Ngokukodwa, umgubo we-MgO ozalisiweyo udlala indima yokuthintela ubushushu kunye nokuqhuba ubushushu, kwaye sisixhobo esibalulekileyo sokuthintela ityhubhu yokufudumeza yombane enyibilikisa iqhwa ukuba ingavuzi kwaye ingavuzi kwindawo efumileyo. I-die-cast silicone indenter iqinile kakhulu kwaye ayivuzi kwaye ayiqhubeli umbane. Intambo ephambili yetyhubhu yokufudumeza yombane enyibilikisa iqhwa yi-silicone wire, nayo engangeni manzi.
Ububanzi obuqhelekileyo beetyhubhu zokufudumeza ezinyibilikayo yi-6.5mm, 8.0mm, 10.7mm njalo njalo. Ubume kunye nobukhulu bezifudumezi ezinyibilikayo nazo zinokwenziwa ngokwezifiso ngokobukhulu bendawo ezisetyenziswa kuyo.
Ityhubhu yokufudumeza enyibilikayo isetyenziswa kakhulu kwizixhobo zokufudumeza ezifana neefriji, iifriji, ii-evaporators, kwaye ii-heaters ezinyibilikayo zinokufakwa lula kwii-air coolers kunye nee-condenser fins ngeenjongo zokunyibilikisa.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














