Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Ifreyimu yomnyango wefriji yokufudumeza ucingo lokunyibilikisa iqhwa |
| Izinto zokuvala ubushushu | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njl. |
| Ubude bokufudumeza | eyenziwe ngokwezifiso |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Umbala | mhlophe, ngwevu, bomvu, luhlaza okwesibhakabhaka, njl. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | nyibilikisa ucingo lokufudumeza |
| Isiqinisekiso | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Isifudumezi socingo lwesakhelo somnyango sobude bokunyibilikisa, i-voltage kunye namandla zingenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Ububanzi bocingo bunokukhethwa buyi-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kunye ne-4.0mm. Umphezulu wocingo unokwenziwa ngeglasi ye-firber ephothiweyo, i-aluminiyam okanye intsimbi engatyiwayo. Inyibilikisa i-wire heaterInxalenye yokufudumeza enesixhobo sokuxhuma ucingo oluphambili ingatywinwa ngentloko yerabha okanye ityhubhu encibilikayo enodonga oluphindwe kabini, ungakhetha ngokweemfuno zakho zokusebenzisa. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Ucingo lokufudumeza lokunyibilikisa lucingo lokufudumeza lwerabha yesilicone olunefayibha yeglasi ejikelezwe ucingo olumelana nesinyithi kunye nolwerabha yesilicone ngaphandle. Ngenxa yokuba irabha yesilicone ithambile, i-insulation enamandla, imelana nobushushu obuphezulu, kwaye ucingo lokufudumeza lombane luthambile, lunokufudunyezwa ukuya kuma-250℃. Ububanzi bocingo buphakathi kwe-1 kunye ne-3 mm, kwaye indlela yokusebenzisa kukudibanisa iziphelo ezimbini zocingo kumbane, ukuze lonke ucingo lufudumale ngokulinganayo.
Iimpawu eziphambili zentambo yokufudumeza yokunyibilikisa zezi: ukufudumeza ngokukhawuleza, ukumelana nobushushu obuphezulu, ukulungelelanisa iiparameter ngendlela eguquguqukayo, ukubola kancinci, ubomi benkonzo ende, kwaye okona kubaluleke kakhulu, iindleko eziphantsi, ukusebenza ngexabiso eliphezulu kunye noluhlu olubanzi lwezicelo.
Isicelo seMveliso
Ucingo lokufudumeza lokunyibilikisa lusetyenziswa ngokukodwa kwifriji, kwi-air conditioner, kwi-freezer, kwi-cold storage, kwi-cold storage, kwi-cold storage, kwi-cold storage, kwi-rice cooker insulation, kwi-electric cooker, kwi-electric seat mat, kwi-pet mat, kwi-electric massage chair, kwi-medical beauty equipment, kwi-electric belt, kwi-electric walk, kwi-electric walk, kwi-electric walk, kwi-electric walk, kwi-electric towel rack, kwi-pipe tank antifreeze, kwi-window heating kunye neminye imigca yangaphakathi.
Umfanekiso weFektri
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















