Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isifudumezi soMgca woMbane weFreezer |
| Izinto eziphathekayo | Irabha ye-silicone |
| Ubungakanani | 5 * 7mm |
| Ubude bokufudumeza | 0.5M-20M |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Umbala | mhlophe, ngwevu, bomvu, luhlaza okwesibhakabhaka, njl. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isifudumezi sepayipi yokukhupha amanzi |
| Isiqinisekiso | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Amandlaibhanti yokufudumeza yombhobho wokukhupha amanziyi-40W/M, singenziwa nezinye izinto ezinamandla, ezifana ne-20W/M, 50W/M, njl. Kwaye ubude beisifudumezi sepayipi yokukhupha amanziine-0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, njl. Eyona inde inokwenziwa ibe yi-20M. Iphakheji yeisifudumezi somgca wokukhupha amanzisisifudumezi esinye esinebhegi enye yokufakelwa, ubungakanani bebhegi eyenzelwe wena kuluhlu olungaphezulu kwama-500pcs ubude ngabunye. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Isifudumezi sombhobho wokukhupha amanzi esifrijini yintambo egqunyiweyo enokufudumala xa inikwa amandla. Ngexesha lokufakelwa, songa isifudumezi sokukhupha amanzi sijikeleze umbhobho wamanzi okanye usifake kumbhobho. Emva kokuba umbane usetyenzisiwe, isifudumezi sokukhupha amanzi singafudunyezwa ukuze umbhobho wamanzi uhlale uthambile kwaye kuthintelwe ukuba umbhobho wamanzi uqande kwaye uqhekeke. Umgaqo wokufudumeza kukuba ucingo lufudumale, kwaye ubushushu budluliselwe kumbhobho wamanzi, okwenza ubushushu bamanzi kumbhobho wamanzi bunyuke, ukuze kuthintelwe ukubanda.
Ufakelo
1. Indawo yokufaka: isifudumezi sokukhupha amanzi kufuneka sifakelwe kumbhobho wamanzi okulula ukuwuqandisa, kwaye kufuneka sibe ubuncinane yi-10cm ukusuka emhlabeni.
2. Indlela yokufaka: Isifudumezi somgca wokukhupha amanzi kufuneka sifakelwe ngokuchanekileyo ngokwemiyalelo. Ngokubanzi, kufuneka sijikelezwe kumbhobho wamanzi, kwaye zombini iziphelo zesifudumezi somgca wokukhupha amanzi kufuneka ziqhagamshelwe kumbane.
3. Sebenzisa amanyathelo okhuseleko: Isifudumezi sombhobho wokukhupha amanzi kufuneka siqwalasele la manqaku alandelayo xa sisebenzisa:
(1) Kuphephe umbane wexesha elide: isifudumezi sombhobho wokukhupha amanzi akufuneki sisebenze ixesha elide, kwaye kufuneka sivulwe rhoqo ngokweemfuno zokwenyani.
(2) Musa ukongeza uxinzelelo: ngexesha lenkqubo yokufudumeza, musa ukufaka uxinzelelo oluninzi, kungenjalo kuya kubangela umonakalo kwintambo.
(3) Kuphephe umonakalo: Xa ufaka isifudumezi sombhobho wokukhupha amanzi, kufuneka siphephe ukuba phantsi koxinzelelo olukhulu kunye nokungqubana, kungenjalo kuya kubangela ukuba ucingo luqhekeke.
Umfanekiso weFektri
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














