Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isifudumezi somnyango wegumbi elifrijiweyo |
| Izinto zokuvala ubushushu | Irabha ye-silicone |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njl. |
| Ubude bokufudumeza | eyenziwe ngokwezifiso |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Umbala | mhlophe, ngwevu, bomvu, luhlaza okwesibhakabhaka, njl. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | ucingo lwe-defort heater oluyifreyimu yomnyango |
| Isiqinisekiso | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Ubude, i-voltage kunye namandla e-Frizer Room Door Heater zingenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Ububanzi bentambo bunokukhethwa yi-2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, kunye ne-4.0mm. Umphezulu wentambo unokuba yi-firberglass ephothiweyo, i-aluminiyam okanye intsimbi engatyiwayo. Inyibilikisa i-wire heaterInxalenye yokufudumeza enesixhobo sokuxhuma ucingo oluphambili ingatywinwa ngentloko yerabha okanye ityhubhu encibilikayo enodonga oluphindwe kabini, ungakhetha ngokweemfuno zakho zokusebenzisa. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Ubushushu obuveliswa yi-heater yomnyango wegumbi leFreezer bufudumeza umoya ojikeleze isakhelo somnyango ukuze kufezekiswe isiphumo sokulawula ubushushu. Ngokubanzi, ucingo lokufudumeza luya kuvelisa ubushushu obuthile ngombane, lunyuse ubushushu obujikeleze isakhelo somnyango bufikelele kubushushu obuthile, ukuze kufezekiswe injongo yokulawula ubushushu. Ucingo lokufudumeza isakhelo somnyango wokugcina ubushushu luthintela isakhelo somnyango wokugcina ubushushu obubandayo ngenxa yokuqhwa okanye ukupholisa ngokukhawuleza okubangelwa kukungaqini kakuhle kunye namanyathelo okukhusela.Ukuze kuthintelwe ukuba isakhelo somnyango wokugcina ubushushu singabanda kwaye singapholi ngokukhawuleza nto leyo ebangela ukuba utywino lungaqini kakuhle, ucingo lokufudumeza ludla ngokufakwa lujikeleze isakhelo somnyango wokugcina ubushushu.
Kutheni usebenzisa isifudumezi somnyango wegumbi elifriji?
Kuba ubushushu ngaphakathi kwindawo yokugcina ebandayo buphantsi kakhulu, kwaye indawo yokugcina ebandayo ngaphandle iqhele ukuba bubushushu begumbi obuqhelekileyo. Lo mahluko mkhulu wobushushu unokubangela iingxaki. Xa ucango lwendawo yokugcina ebandayo luvaliwe, kulula ukufunxa okanye ukuqanda ujikeleze isakhelo socango lwendawo yokugcina ebandayo ngenxa yomahluko wobushushu. Oku kufunxa okubandayo kunye nomkhenkce, ukuba akulungiswanga, kunokuba yingxaki. Kwelinye icala, kuya kuchaphazela ukuqina kocango lwendawo yokugcina ebandayo, ukuze isiphumo sokufudumala sobushushu sendawo yokugcina ebandayo sinciphe kakhulu. Kwelinye icala, ixesha elide linokonakalisa isakhiwo sesakhelo socango kunye nocango.
Umfanekiso weFektri
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













