| Igama leMveliso | Isifudumezi seFoyile yeAluminiyam yeFriji |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Imilo | umjikelo, unxantathu, unxantathu, okanye isiko |
| I-Voltage | 12V-230V |
| Amandla | eyenziwe ngokwezifiso |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Izinto zentambo ye-Lead | Irabha ye-silicone, i-PVC, njl. |
| Sebenzisa | Isifudumezi seFoyile yeAluminiyam yeFriji |
| Ubude bentambo yeleti | Yenzelwe wena |
| Iphakheji | ibhokisi |
| Iimvume | CE |
| I-Fridge Aluminium Foil Heater yenziwe nge-silicone heating wire okanye i-PVC heating wire njengesithwali sokufudumeza, kwaye i-heating wire ibekwe ngokuthe tyaba kwi-aluminium foil tape. Amandla ombane obungakanani be-heater ye-Aluminium Defrost, ubude bomgca we-lead kunye nezinto zingenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zabathengi. | |
Isifudumezi sefoyile ye-aluminium – ucingo lokufudumeza luncamathiselwe kwifoyile ye-aluminium. Ifoyile isebenza njengomqhubi wobushushu. Izifudumezi zefoyile ye-aluminium zinoluhlu lweendlela zokusetyenziswa ngenxa yokuguquguquka kwazo, ukumelana nokufuma, ukuqina kokufuma, ukuqina kunye nexabiso eliphantsi. Iifriji ezingenaqabaka ezisetyenziswa kakhulu. Izifudumezi zesipili, zizixhobo zombane ezincinci kunye nezifudumezi ezinyibilikisayo zohlobo olwahlukileyo kuxhomekeke kwisicelo, ubushushu obufunekayo, ubuninzi bamandla, ulwakhiwo njl.njl.
1. Isisombululo esinoqoqosho
2. Ingcaciso ingenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno
3. Ukuphuculwa kokunxibelelana komphezulu
4. Fudumeza iindawo ezinkulu eziphezulu
5. Ukudluliselwa kobushushu okuphuculweyo
6. Ubomi obude basentsimini
7. Ixabiso eliphantsi lophuhliso
8. Akukho zixhobo zikhethekileyo
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













