| Igama leMveliso | Intambo yokuFudumeza yeSilicone Fiberglass Braid ekumgangatho ophezulu |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm |
| Izinto zokuvala ubushushu | irabha yesilicone |
| Izinto zomaleko we-braid | iglasi yefayibha |
| Ubude bentambo yokufudumeza | eyenziwe ngokwezifiso |
| ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| I-Voltage | 110-230V |
| Amandla | 5-40W ngemitha nganye |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| I-MOQ | 100pcs |
| Isiqinisekiso | CE |
| 1. I-silicone defrost wire heater ingenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomsebenzisi, akukho lwazi luqhelekileyo malunga nesiko; 2. Intambo yokufudumeza yombane sinentambo yokufudumeza ye-silicone kunye nentambo yokufudumeza ye-PVC, ubushushu bomphezulu obuphezulu bentambo yokufudumeza ye-silicone yi-250℃, kwaye ubushushu bomphezulu bentambo yokufudumeza ye-PVC yi-105℃. 2. Intambo ye-lead ye-defrost heater inokukhetha intambo ye-lead ye-silicone, intambo ye-lead ye-18/20AWG kunye nentambo ye-fiberglass ead. | |
Isifudumezi sentambo esinyibilikisa iqhwa sifanelekile kwiindlela zokufudumeza eziguquguqukayo ezifuna ubushushu obupheleleyo, kuquka ukusetyenziswa kwiindawo ezimanzi ngokupheleleyo okanye ezifumileyo kakhulu.
Intambo yokufudumeza yesilicone yenziwe ngentambo yokumelana ne-resistance wire wound kwi-glass fiber, kunye nokusetyenziswa kwe-PVC, i-silicone, i-silicone + i-PVC double insulation, kwaye inokongeza i-glass fiber braid ngaphandle kwe-insulation layer ukukhusela i-insulation layer.
Ngokwemeko yokusetyenziswa komthengi kunye neemfuno zobugcisa, sinikezela ngezisombululo zobungcali kakhulu zokuphucula ubungakanani bemveliso, uqhagamshelo kunye nenkqubo yohlengahlengiso.
Iingcingo zokufudumeza ezinyibilikisa i-silicone yombane zezona zisombululo zidumileyo zokunyibilikisa izixhobo zefriji zasekhaya nezasezimbonini. Kwangaxeshanye, zikwasetyenziswa njengezinto zokufudumeza ezithintela ukuqandisa kwiisinki zokuhambisa amanzi kunye namanzi anyibilikisayo kwishishini lefriji.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314
















