| Igama leMveliso | I-Silicone Rubber Defrost Heater Wire yoMgangatho oPhezulu |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, okanye eyenziwe ngokwezifiso |
| Amandla | 5W/M, 10W/M, 20W/M, 25W/M, okanye ngokwezifiso |
| I-Voltage | 110V-230V |
| Izinto eziphathekayo | Irabha ye-silicone |
| Ubude | 0.5m, 1m, 2m, 3m, okanye ngokwezifiso |
| Ubude bentambo yeleti | umgangatho yi-1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Umbala | mhlophe, bomvu, okanye wenze ngokwezifiso. (umbala oqhelekileyo ubomvu) |
| Itywinwe nge-methed | intloko yerabha okanye enciphayo |
| Uhlobo lwesiphelo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Isiqinisekiso | CE |
| Ucingo lokufudumeza | I-Nichrome okanye i-CuNi Wire |
| Umgangatho ophezulu wobuso | 200℃ |
| Ubuncinci bomphezulu | -30℃ |
| 1. Kwi-Refrigeration Heater Wire (iimveliso zekhonkco), inxalenye edibeneyo yocingo lokufudumeza kunye nocingo lwe-lead ivalwe yenziwe nge-rubber head hot pressure seal, ngale ndlela ine-waterproff effect elungileyo, ukuba uza kusebenzisa ucingo lokufudumeza ukunyibilikisa, le yeyona ndlela ilungileyo. Ngaphandle koko, sikwanayo ne-seal ngendlela ye-shrinkable tube, siza kusebenzisa i-double wall shrinkable tube kwi-connect part, udonga lwangaphakathi lune-glue kwaye lukwanayo ne-waterproff effect. 2. Intambo yethu yeheater enyibilikayo ayinayo iqhelekileyo, ubude bentambo yokufudumeza, ubude bentambo yelead, amandla kunye ne-voltage zonke zinokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi. 3. Sikwanayo nentambo yeheater enyibilikisa ifriji enomaleko webraid, sinentambo yeheater yefiberglass braid kunye nentambo yeheater yebraid yentsimbi engatyiwayo kunye nentambo yeheater egqunywe nge-aluminium braided insulated, zonke iinkcukacha zingenziwa ngokwezifiso. | |
Ubude bentambo yokufudumeza yerabha yesilicon bunokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zabathengi, ububanzi bentambo ngokubanzi yi-2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njl. Inxalenye edibanisayo yentambo ekhokelayo kunye nentambo yokufudumeza yenziwe nge-seal yentloko yerabha eshushu, esetyenziswa kakhulu kwifreyimu yomnyango wefriji okanye kwipleyiti yamanzi, enesiphumo esihle sokungangeni manzi. I-heater yentambo yokunyibilikisa ingxolo inokongeza i-glass fiber braid, i-stainless steel braid kunye ne-aluminium braid kumphezulu womaleko we-silicone. Inokunyusa ukuqina komphezulu wokunyibilikisa kunye nokufudumeza kwaye ithintele izinto ezibukhali ukuba zingasikwa. I-heater yentambo ye-silicone inokumelana nobushushu obuphezulu nobuphantsi -30-200 ℃, ukumelana nokuguga, ukumelana ne-asidi kunye ne-alkali, ukusebenza okungangeni manzi kunye neepropati ezahlukeneyo zombane ziye zasetyenziswa kwiintambo zerabha ze-silicone, kwaye ubomi benkonzo bude.
Eyona nto ifanelekileyo kwiindawo ezibandayo, umsebenzi ophambili webhanti yokufudumeza yerabha yesilicone yelanga kukukhusela umbhobho wamanzi ashushu, ukunyibilika, ikhephu kunye neminye imisebenzi. Intambo yesifudumezi yerabha yesilicone inobushushu obuphezulu, ukumelana nokubanda, ukumelana nokwaluphala kunye nezinye iimpawu.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.












