Uqwalaselo lweMveliso
Ibhanti yokufudumeza ibhiya eyenziwe ekhaya sisixhobo sokuncedisa ubushushu esisetyenziswa rhoqo ngexesha lenkqubo yokubilisa. Ibonelela ngobushushu obuzinzileyo nobuthambileyo obuphantsi, inceda abathandi bebhiya eyenziwe ekhaya ukuba bajongane namaxesha onyaka okanye iindawo ezinamaqondo obushushu aphantsi, iqinisekisa ukuba igwele isebenza ngokukhutheleyo ngaphakathi komgangatho wobushushu ofanelekileyo.
Ibhanti/ipadi yokufudumeza yebhiya yasekhaya idla ngokuba yifilimu/umcu wokufudumeza oguquguqukayo wombane, ojikelezwe eludongeni lwangaphandle lwetanki yokuvubela (idla ngokuba yinxalenye esezantsi okanye ephakathi ukuya kwesezantsi). Ibhanti yokufudumeza yebhiya yasekhaya ivelisa ubushushu obuphantsi obukhanyayo ngamandla ombane ukuze kufudunyezwe ulwelo lwebhiya ngokulinganayo. Umsebenzi wayo ophambili kukusombulula ingxaki yamaqondo obushushu obungqongileyo aphantsi kunobushushu obufanelekileyo bokuvubela bemvubelo, kwaye ifanelekile ngokukodwa ekwindla nasebusika okanye kwiindawo ezinomahluko omkhulu kumaqondo obushushu.
Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | I-Home Brew Heat Heat Belt Pad yeFermenter Beer Wine Spirits + Thermometer |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Amandla | 20-25W |
| I-Voltage | 110-230V |
| Izinto eziphathekayo | irabha yesilicone |
| Ububanzi bebhanti | 14mm kunye ne-20mm |
| Ubude bebhanti | 900mm |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | ibhanti/ipadi yokufudumeza eyenziwe ekhaya |
| Ubude bentambo yeleti | 1900mm |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| Iimvume | CE |
| Iplagi | I-USA, i-Euro, i-UK, i-Australia, njl. |
| Ububanzi bebhanti yobushushu bebhiya yasekhaya / i-pad buyi-14mm kunye ne-20mm, ubude bebhanti yi-900mm, ubude bomgca wombane yi-1900mm. Iplagi inokukhethwa yi-USA, UK, Euro, Australia, njalo njalo. Iibhanti yesifutho sebhiya yasekhayakunokongezwa i-thermostat ye-dimmer okanye ye-temperature, umntu wongezwa nomcu wobushushu xa ewusebenzisa. | |
Iphakheji
Iimpawu zeMveliso
1. Ukusetyenziswa kwamandla kunye namandla: Amandla aphantsi ngokubanzi (aqhele ukuba phakathi kwe-20W ukuya kwi-60W), kwaye ukusetyenziswa kwamandla akuphezulu. Xa ukhetha, kufuneka kuqwalaselwe ubungakanani besikhongozeli sokubilisa (njengoko iitanki zokubilisa ezili-10-30 litres zihlala zinamandla athile).
2. Uyilo loKhuseleko: Khetha ezo zinemilinganiselo yokumelana namanzi (ezifana ne-IPX4 okanye ngaphezulu) kunye nezinto ezithintela ilangabi.
3. Ulawulo lobushushu: Ibhanti yokufudumeza eyenziwe ekhaya ine-dimmer kunye ne-digital display. I-dimmer ilungisa amandla okulawula ubushushu, kwaye i-digital display inokulawula ngokuchanekileyo "ngokuzenzekelayo xa ubushushu buphantsi kwaye buyeke ngokuzenzekelayo xa buphezulu".
4. Ukuhambelana: Ifanelekile kwiintlobo ngeentlobo zezikhongozeli zokubilisa ezenziwe ngeebhotile zeglasi, iitanki zentsimbi engagqwaliyo, kunye neetanki zeplastiki ezahlukeneyo zokubilisa.
Indlela yokusebenzisa iibhanti zokufudumeza ezenziwe ekhaya
1. Faka ibhanti/ipadi yokufudumeza ubushushu yebhiya yasekhaya: Songa ibhanti/ipadi yokufudumeza ubushushu yebhiya yasekhaya ngokulinganayo ujikeleze inxalenye ephakathi nesezantsi yetanki yokuvubela (malunga nesinye kwisithathu sokuphakama kwesikhongozeli), uqinisekise ukuba idibana ngokupheleleyo nodonga lwetanki. Kuphephe ukugquma imingxunya yokukhupha umoya okanye iziphatho.
2. Ukubeka i-tempyutha yobushushu: Lungisa i-tempyutha yobushushu ye-thermostat eludongeni lwesikhongozeli kwindawo ephakamileyo efana neyembindi yolwelo lwewayini, uze ugqume i-probe ngezinto zokukhusela (ezifana ne-bubble wrap) ukuze ulinganise ubushushu bolwelo lwewayini endaweni yobushushu bomoya. Eli linyathelo elibalulekileyo lokufikelela kulawulo oluchanekileyo.
3. Uqhagamshelo kunye noSeto: Faka iplagi yamandla yebhanti yokufudumeza yokupheka ekhaya kwisokethi yokukhupha ye-thermostat, uze uvule amandla e-thermostat. Ngokusekelwe kuluhlu lobushushu bokuvubela olucetyiswayo oluchanekileyo lohlobo lwemvubelo olusebenzisayo, seta imida yobushushu yokuqalisa nokuyeka ukufudumeza kwi-thermostat (umzekelo, yibeke kwi-18°C ukuqala ukufudumeza kunye ne-20°C ukuyeka).
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















