Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Ikhaya leBrew Heat Mat |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Amandla | 25-30W |
| I-Voltage | 110-230V |
| Izinto eziphathekayo | I-PVC |
| Ububanzi bephedi | 30cm |
| Ubude bebhanti | ubude obuqhelekileyo |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | isifudumezi sebhiya yasekhaya |
| Ubude bentambo yeleti | ubude obuqhelekileyo |
| Iphakheji | iheater enye enebhokisi enye |
| Iimvume | CE |
| Iplagi | I-USA, i-Euro, i-UK, i-Australia, njl. |
| Ububanzi be-home brew heat mat yi-30cm, umbala we-pad ungenziwa mnyama, luhlaza okwesibhakabhaka, okanye omnye umbala olungiselelwe wena. Iplagi ingakhethwa njenge-USA, UK, Euro, Australia, njalo njalo. Iisifudumezi sebhiya sasekhayakunokongezwa i-thermostat ye-dimmer okanye ye-temperature, umntu wongezwa nomcu wobushushu xa ewusebenzisa. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Umsebenzi ophambili we-Home brew heat mat kukubonelela ngendawo yobushushu ezinzileyo ukuqinisekisa inkqubela phambili ethe tye yenkqubo yokubila. Ubushushu buyinto ephambili ekubilisweni kwewayini. Kwinqanaba lokuqala lokubila, igwele liza kusebenzisa ioksijini ekwiinkozo ukuphefumla nge-aerobic, likhuphe amandla amaninzi, lize emva koko lenze ukuphefumla okungena-aerobic, liguqule iswekile ibe butywala kwaye likhuphe inxalenye yamandla. Xa yonke into iguqulwe ibe butywala, iClostridium iya kuvelisa i-acid alcohol esterification reaction kunye ne-ethanol kunye nezinye ii-alcohols 1. Ke ngoko, ukugcina indawo yobushushu ezinzileyo kubalulekile kumsebenzi wegwele.
Iphakheji yeHeater yeBrew yasekhaya
Iimpawu zeMveliso
1.Nika ubushushu obuzinzileyo:I-home brew heater mat inokubonelela ngendawo yobushushu engaguqukiyo kwinkqubo yokubilisa, ukuqinisekisa ukuba imetabolism yemvubelo isebenza kubushushu obufanelekileyo, ukuze kuphuculwe ukusebenza kakuhle kokubilisa kunye nomgangatho wemveliso.
2. Khuthaza umsebenzi wemvubelo:Ubushushu obufanelekileyo bunceda ekuveliseni nasekusebenziseni igwele ngendlela ephucukileyo, bukhawulezisa ukuveliswa kotywala, buphucule isivuno sewayini.
3. Nciphisa usulelo lweebhaktheriya:Indawo enobushushu obuzinzileyo inokunciphisa ukukhula kweentsholongwane ezibangelwa ziintsholongwane kwaye iqinisekise ubunyulu bewayini.
Imizekelo yokusebenzisa imathi yeheater yebhiya yasekhaya ibandakanya:
Ukupheka ekhaya:Xa usenza iwayini eyenziwe ekhaya, ukusebenzisa i-brew heating pad kunokuqinisekisa ukuba inkqubo yokubilisa ayichaphazeleki kutshintsho lobushushu bangaphandle kwaye kuphucule izinga lempumelelo.
ii-microbreweries:Kwiindawo zokwenziwa kotywala ezincinci, i-home brew mat ingasetyenziselwa ukulawula ubushushu be-fermenter, ukuqinisekisa uzinzo lwenkqubo yemveliso kunye nomgangatho wemveliso.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













