| Igama leMveliso | Ibhanti yokufudumeza yeSilicone Fermenter yokuBilisa ekhaya |
| Ububanzi bebhanti | 14mm, 20mm |
| Ubude bebhanti | 900mm |
| Ubude bentambo yamandla | 1900mm |
| I-Volatge | 110V, 220V, 230V, okanye ngokwezifiso |
| Amandla | 20-25W |
| Iphakheji | ipakishwe kwi-polybag okanye ebhokisini |
| I-Dimmer/i-thermostat | ingongezwa |
| I-MOQ | 100pcs |
| Iplagi | Iplagi ye-UK, USA, Euro, Australia |
| Isiqinisekiso | CE |
| 1. Ibhanti yokufudumeza ye-fermenter yenziwe ngerabha ye-silicone ngomatshini ocinezelayo oshushu, onokuxhathisa amanzi amaninzi kunye nobushushu obuphezulu, ukumelana nokubanda, ukumelana nokwaluphala kunye nezinye iimpawu. Isifudumezi sethu sasekhaya sinobubanzi obubini onokukhetha kubo, i-14mm kunye ne-20mm; Amandla ebhanti yokufudumeza amalunga ne-20-25W kwaye i-voltage ingenziwa ngokwezifiso; 2. Ibhanti yesifutho sokubhaka ingongezwa i-dimmer okanye i-thermostat; 3. Iphakheji ye-silicone brew heater yenziwe nge-polybag okanye ngebhokisi; Iphakheji ngebhokisi kufuneka usithumelele uyilo lwebhokisi kwaye i-MOQ yi-500pcs | |
Ubushushu bokuvutshelwa kwewayini buhlala bumalunga nama-25℃, kwaye ixesha lokuvutshelwa kufuneka limiselwe ngokohlobo kunye nobushushu bewayini, obuhlala bumalunga neentsuku ezi-2-3. Xa indawo yangaphakathi ingakwazi ukufikelela kubushushu obuphakathi bokuvutshelwa kwendalo, isifudumezi sokuvutshelwa kwebhiya singasetyenziselwa ukufudumeza ubushushu obuphakathi ukuze kuhlangatyezwane neemfuno zokuvutshelwa.
Isifudumezi serabha se-silicone Sithambile kakuhle, singagqunywa ngqo kwisixhobo esishushu, sidibane kakuhle, kwaye sifudunyezwe ngokulinganayo. Ngexesha lokufakelwa, icala lerabha ye-silicone yebhanti yombane kufuneka libe kufutshane nomphezulu wombhobho ophakathi kunye netanki, kwaye lilungiswe ngeteyipu ye-aluminium. Ukuze kuncitshiswe ukulahleka kobushushu, umaleko wokugquma ubushushu kufuneka ulinganiswe ngaphandle kwebhanti yombane. Ingagotywa kwaye igqunywe ngokungacwangciswanga ngokweemfuno, ubungakanani besithuba buncinci, ukufakelwa kulula kwaye kuyakhawuleza, kwaye ikwadlala indima yokuthintela umonakalo woomatshini. Ubushushu obuphambili besifudumezi serabha ye-silicone yirabha ye-silicone, ngoko ke ikwanayo nokumelana nobushushu kunye nokugquma okugqwesileyo.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















