| Igama leMveliso | I-Hot Sale 2M/3M Silicone Drain Pipeline Heating Belt |
| Izinto eziphathekayo | irabha yesilicone |
| Ubude | 1-20M |
| I-Voltage | 110-240V |
| Amandla | 40W/M, 50W/M, okanye ngokwezifiso |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye eyenziwe ngokwezifiso |
| Ubungakanani | 5-7mm |
| I-MOQ | 100pcs |
| Umbala | mhlophe okanye ngwevu, okanye ngokwezifiso |
| 1. Zonke izifudumezi zethu zerabha zesilicone zinesatifikethi se-CE; 2. Isifudumezi sombhobho wokukhupha amanzi esingama-40W/M sisemgangathweni wethu, sinesitokhwe kwindawo yokugcina impahla; 3. Iphakheji yethu yeheater yiheater enye enebhegi enye; 4. Olu hlobo lwesifudumezi alunakunqunyulwa nguwe. | |
Emva kokuba i-chiller isebenze ixesha elithile, i-wind blade yefeni iya kubanda, kwaye umnxeba othintela ukuqandisa uya kunyibilika, ukuze amanzi anyibilikisiweyo akhutshwe kwindawo yokugcina ebandayo ngombhobho wokukhupha amanzi.
Ekubeni isiphelo esingaphambili sombhobho wokukhupha amanzi sifakwe kwindawo yokugcina amanzi ebandayo, amanzi anyibilikisayo adla ngokuba ngumkhenkce ngenxa yendawo engaphantsi kwe-0 ° C, nto leyo evala umbhobho wokukhupha amanzi, ngoko ke kuyimfuneko ukufaka ucingo olushushu ukuqinisekisa ukuba amanzi anyibilikisayo awaqini kumbhobho wokukhupha amanzi. Faka ucingo olushushu kumbhobho wokukhupha amanzi, kwaye ufudumale umbhobho ngelixa unyibilikisa amanzi ukuze amanzi aphume kakuhle.
1. UKHUSELEKO LOKUQHWA KWEMIBHAYI: ibhanti yokufudumeza yombhobho wokukhupha amanzi igcina amanzi kumaqondo obushushu aphantsi njenge-40℃, eyintambo yokufudumeza enecandelo le-5mmx8mm kunye nobude bemitha e-1
2. UKUVALWA KOMQAQA: Ubushushu obuphezulu bokufudumeza kwentambo yi-70℃, nto leyo engayi konakalisa umbhobho; Ukongeza, ayinamanzi ngokupheleleyo kwaye inezithinteli-manzi ezimbini, ukuze ukwazi ukhuseleko xa uyisebenzisa.
3. IYAQINILE KWAYE KULULA UKUYIFAKELA: isifudumezi sombhobho onyibilikayo sibunjwe emzimbeni omnye, sinobomi obude benkonzo kunye nokusebenza okulula, ukuyifaka kunye nokusetyenziswa. Ukongeza, singasetyenziswa kunye ne-thermostat ukulawula ubushushu bokufudumeza xa kufuneka
4. UKUSEBENZA OKUPHEZULU KWAYE KUKHAWULEZILE: Umbane unokuvelisa amandla obushushu, ukuhanjiswa kobushushu ngokuthe ngqo, ukusebenza kakuhle kobushushu kunokufudunyezwa ngexesha elifutshane ukuze kufezekiswe umphumo.
5. KWIMIBHAPHI YEPLASTIKI NENTSIMBI: isifudumezi sombhobho wokukhupha amanzi kwiipayipi zamanzi ukukhusela imigca yokuhambisa amanzi yeplastiki okanye yesinyithi kwiindawo zorhwebo nezindlu ekubandeni ngexesha leenyanga ezibandayo zasebusika (kubandakanya iRV, iipayipi zokungenisa amanzi, imisele yamanzi, imijelo yamanzi amdaka, imithi yesundu ekuqandeni, njl.njl.)
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.














