Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | I-IBC Aluminium Foil Heater Mat |
| Izinto eziphathekayo | ucingo lokufudumeza + iteyiphu yefoyile ye-aluminiyam |
| I-Voltage | 110-230V |
| Amandla | 800-100W |
| Imilo | Isikwere kunye ne-octagon |
| Ubude bentambo yeleti | Yenzelwe wena |
| Imodeli yesiphelo | Yenzelwe wena |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| I-MOQ | 120PCS |
| Sebenzisa | Isifudumezi sefoyile ye-aluminiyam |
| Iphakheji | Ibhokisi enye yeepcs ezili-100 |
| Ubungakanani kunye nemilo kunye namandla/i-voltage ye-IBC aluminiyamu heater mat inokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi, singenziwa ngokulandela imifanekiso yeheater kwaye ezinye iimo ezikhethekileyo zifuna umzobo okanye iisampulu. | |
Uqwalaselo lweMveliso
I-IBC aluminium foil heater mat luhlobo lwe-aluminium foil njengesixhobo esisisiseko, ngokubeka i-silicone heating wire okanye i-PVC heating wire kwi-aluminium foil. Ineempawu zokumelana nobushushu obuphezulu, ukuhanjiswa kobushushu ngokukhawuleza, ubunzima obulula, ukuthamba kunye nokuguquguquka, njl.njl., I-aluminium foil heater isetyenziswa kakhulu kuzo zonke iintlobo zezixhobo ezifuna ukufudunyezwa.
Ukutya okuninzi, iioyile, kunye neekhemikhali zinokuqina okanye ziqine ngokupheleleyo njengoko zipholile ngexesha lokugcina okanye lokuthuthwa, nto leyo eyenza kube nzima ukuzikhupha kwi-IBC. Ii-heater zethu ze-foil ezihamba kanye kuphela zisisombululo esingabizi kakhulu kule ngxaki.
Iimpawu zeMveliso
1. Umthombo wobushushu osebenza kakuhle kakhulu ngenxa yokudibana ngqo nebhegi yelayini.
2. Ixabiso liphantsi kwaye linokunciphisa abasebenzi kunye nokuphathwa okungeyomfuneko.
3. Inganciphisa iindleko zemali ngokuphelisa isidingo samagumbi ashushu akhethekileyo okanye iibhafu zamanzi.
4. Ukusasazwa ngokulinganayo kobushushu kumphezulu weheater.
Izicelo zeMveliso
1. Ubushushu bokugquma irayisi: Isifudumezi sefoyile ye-aluminium sisetyenziselwa umsebenzi wokukhusela ubushushu bokugquma irayisi, esinokugcina ubushushu bokutya kwaye sithintele ukubanda kokutya.
2. Ukufudumeza umgangatho kunye ne-electric heated kang : i-aluminium foil heater mat isetyenziselwa ukufudumala kunye nokufudumeza ukufudumeza umgangatho kunye ne-electric heated kang, inika isiphumo sokufudumeza esikhululekileyo .
3. Umatshini we-wax: Kumatshini we-wax, i-aluminium foil heater mat isetyenziselwa ukubonelela ngobushushu obufanayo ukuqinisekisa isiphumo sokunyibilika kwe-wax 1.
4. Iibhokisi zezilwanyana ezirhubuluzayo kunye nezindlu zeenyoka: ezisetyenziselwa ukufudumala kunye nokufudumeza iibhokisi zezilwanyana ezirhubuluzayo kunye nezindlu zeenyoka ukuqinisekisa indawo efanelekileyo yokuhlala yezilwanyana zasekhaya.
5. Umatshini oqhotsiweyo ngeyogathi kunye ne-chestnut: Kumatshini oqhotsiweyo ngeyogathi kunye ne-chestnut, iphepha lokufudumeza le-aluminium foil libonelela ngobushushu obufanayo ukuqinisekisa ukuba ukutya kuyalungiswa
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













