Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isixhobo Sokufudumeza I-Flange Yokuntywiliselwa KwiTanki Yamanzi |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Ukuntywiliselwa |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| IIsifudumezi sokuntywiliselwa emanzini esibizwa ngokuba yiTubularIzinto esinazo zinentsimbi engagqwaliyo engu-201 kunye nentsimbi engagqwaliyo engu-304, kwaye into yokufudumeza yokuntywiliselwa yobukhulu beflangi yetanki yamanzi ineemodeli ezimbini, enye yi-DN40 kwaye enye yi-DN50. Ubude betyhubhu bunokwenziwa ukusuka kwi-200-600mm, amandla angenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Iityhubhu yokufudumeza yokuntywiliselwa etankini yamanziisetyenziselwa ukufudumeza amanzi kunye nokukhusela umzimba wetanki.isifudumezi samanzi esisicaba sokuntywiliselwaineempawu zokhuseleko ngaphandle kokuvuza, kulula ukuyifakela, incinci, isebenza kakuhle kubushushu, ifudumeza ngokukhawuleza, inamandla oomatshini amahle, ixesha elide lokusebenza, kunye nesantya sokuvelisa amanzi esiphantsi kunye noyilo lomthwalo womphezulu ophantsi. Ukuba awuqinisekanga ngamandla okusebenzisa, ungaqhagamshelana nathi simahla ukukunceda uhlalutye kwaye uyile amandla, unikeze imizobo yobukhulu beCAD, kwaye ulandele ngokungqongqo i-voltage elinganisiweyo yokusetyenziswa kunye neentambo ezichanekileyo.
Uhlobo lweMveliso kunye noFakelo
Uhlobo kunye nokufakelwaityhubhu yokufudumeza itanki yamanzi
1. izibophelelo ezinemisonto:uhlobo lwentonga ethe tye, uhlobo lwe-U, imo ekhethekileyo.
Ufakelo:i-nut, isiseko sesikrufu silungisiwe
2.isikrufu (uhlobo lwenati yehexagon):u-U omnye, u-U omninzi,
Ufakelo:iringi yabasetyhini, isiseko sizinzile
3.iflengi:u-U omnye, u-U omninzi, u-U ophindwe kabini, njl.njl.,
Ufakelo:isinqe seflengi yabasetyhini
4. inokuntywiliselwa emanzini:intloko yerabha yoxinzelelo, isingxobo sesinyithi sivalwe ngokupheleleyo,
Ufakelo:kufakwa ngqo kulwelo.
Isicelo seMveliso
Ityhubhu yokufudumeza yombane yetanki yamanziIsetyenziswa kakhulu ekufudumaleni kwetanki yamanzi eluphahleni lwehotele, kwiindawo zokuhlala nakwifektri nakwigumbi lokuhlambela, itanki yesisombululo sekhemikhali, ukufudumeza itanki encedisayo, ukufudumeza amanzi kunye nomphunga kwimibhobho, izixhobo zokujikeleza amanzi kwizityalo zamanzi, ukufudumeza idama lokubhukuda, ukutshintshiselana kobushushu itanki enkulu, amanzi angaphantsi komhlaba, ukufudumeza idama lokuxhela okanye lokucoca, ukufudumeza amayeza kwisikhongozeli esincinci, izixhobo zophando lovavanyo nolwesayensi, ukufudumeza kwangaphambili kwezixhobo zoomatshini kunye nokufudumeza ubushushu.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














