Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isixhobo Sokufudumeza Ukuntywiliselwa KwiTanki Yamanzi |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Ukuntywiliselwa |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| IIsifudumezi sokuntywiliselwa emanzini esibizwa ngokuba yiTubularIzinto esinazo zinentsimbi engagqwaliyo engu-201 kunye nentsimbi engagqwaliyo engu-304, ubungakanani beflange bune-DN40 kunye ne-DN50, amandla kunye nobude betyhubhu bunokulungiswa ngokweemfuno. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Isixhobo sokufudumeza amanzi kwiTanki yamanzi sidityaniswa kakhulu nge-argon arc welding ukuze kuqhagamshelwe ityhubhu yokufudumeza neflange. Izinto ezikwityhubhu yintsimbi engatyiwayo, ubhedu, njl.njl., izinto ezikwisiciko yi-bakelite, igobolondo elingenakuqhuma lesinyithi, kwaye umphezulu ungenziwa nge-anti-scale coating. Imilo yeflange ingaba sisikwere, ingqukuva, unxantathu, njl.njl.
I-elemet ye-Flange water boiler heater kulula ukuyifaka, ukuyilawula nokuyigcina. Umyili owahlukileyo njengemfuno yakho. Kwindawo erhabaxa, i-titanium material tubular heating element ingcono. I-teflon sleeving eyongezelelweyo iyafumaneka. Uyilo lwe-flange heater lwenza ukuba ilungele ukusetyenziswa kokufudumeza ngomphunga we-boiler. I-Flange type boiled heater element iqhagamshelwe kwiiflanges kwaye inokufakwa lula eludongeni olusecaleni okanye ezantsi kwenkqubo ye-boiler. Le ndlela yoqhagamshelo iqinisekisa unxibelelwano oluqinileyo phakathi kwe-heating element kunye ne-boiler system, ithintela ukulahleka kwamandla kunye nokuvuza. Kwangaxeshanye, uyilo lwe-flange heater lukwavumela ukutshintshwa kunye nokulungiswa ngokukhawuleza, ukunciphisa iindleko zokungasebenzi kunye nokugcinwa.
Iimpawu zeMveliso
1. I-Flange immersion heater isebenza kakuhle xa kuqhutywa ubushushu. I-Flange water boiler heater ifuna ukufudumeza amanzi okanye ulwelo ngokukhawuleza nangokulinganayo ukuze ivelise ubushushu obuphezulu kunye nomphunga oxinzelelweyo. Ingaqhuba amandla obushushu ngokufanelekileyo, ukuze i-heating medium ifikelele ngokukhawuleza kubushushu obufunekayo. Ukusasazwa kwayo kokufudumeza okufanayo kuqinisekisa ukufana kobushushu be-medium kwinkqubo ye-boiler, kwaye iphucula imveliso yomphunga kunye nokusebenza kakuhle kwe-boiler.
2. I-flange water immersion heater inenzuzo yokulwa nokugqwala, njengoko kwinkqubo yokusebenza kwebhoyila okanye umphunga, kuya kuphuma izinto zokugqwala. Ingandisa ubomi kwaye inciphise i-maintain frequency.
Ekusebenzeni kwebhoyila nomphunga, ukonga amandla nokusebenza kakuhle nako kubalulekile. Kunokufikelela ekuguqulweni kwamandla ngokugqibeleleyo kwaye kwenze inkqubo yebhoyila isebenzise imali encinci.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














