| Izinto eziphathekayo | SS304, SS321, Incoloy840 |
| I-Voltage | 110-480V |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 8.5mm, 9.0mm, 10.0mm, 11.0mm, njl. |
| Amandla | 200W-3500W |
| Ubude beThubhu | 200mm-6500mm |
| Ubude beNtambo yeLead | 100-2500mm |
| Imilo | Ithe tye, i-U, i-W, okanye eyenziwe ngokwezifiso |
| Indawo yokukhwelela | 6,3 Faka, Iplagi yamadoda/yabasetyhini, njl.njl. |
Iityhubhu ze-aluminiyam zinamandla amahle okuguqula ubushushu, zinokugotywa zibe ziimo ezintsonkothileyo, kwaye zifanelekile kwiindidi ezininzi zeendawo. Ngaphezu koko, iityhubhu ze-aluminiyam zinamandla abalaseleyo okuqhuba ubushushu, nto leyo ephucula imiphumo yokunyibilikisa nokufudumala. Isetyenziswa rhoqo ukunyibilikisa nokugcina ubushushu kwiifriji, iifriji, kunye nezinye izixhobo zombane. Ingafuneka kwiimfuno zobushushu ngesantya esikhawulezayo kubushushu kunye nokulingana, ukhuseleko, nge-thermostat, uxinano lwamandla, izinto zokuthintela ukufudumeza, utshintsho lobushushu, kunye neemeko zokusasazeka kobushushu, ngokuyintloko ekususeni iqhwa kwiifriji, ekususeni ukutya okukhenkcezisiweyo, kunye nezinye izixhobo zobushushu zamandla.
1. Sithumelele umsebenzi wobugcisa okanye iisampulu zoqobo.
2. Emva koko, siza kudala isampuli ukuze uyihlole.
3. Ndiza kukuthumelela i-imeyile ngeendleko kunye nemizekelo yeprototype.
4. Qalisa ukuvelisa emva kokuba ugqibile onke amaxabiso kunye nolwazi lwesampuli.
5. Thumela nge-speed, emoyeni, okanye ngolwandle.













