Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | I-Industry Electric Finned Strip Heater |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, njl. |
| Imilo | Ithe tye, imilo ye-U, imilo ye-W, okanye eyenziwe ngokwezifiso |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | I-Finned Heating Element |
| Indawo yokukhwelela | Intloko yerabha, iflange |
| Ubude | Yenzelwe wena |
| Iimvume | CE, CQC |
| Imilo yesixhobo se-finned air heater esidla ngokuyenza ngemilo ethe tye, i-U, i-W, singenza ngokwezifiso ezinye iimilo ezikhethekileyo njengoko kufuneka. Uninzi lwabathengi lukhethe intloko yetyhubhu nge-flange, ukuba usebenzise izinto ze-finned heating kwi-unit cooler okanye kwezinye izixhobo zokunyibilikisa, mhlawumbi ungakhetha i-head seal nge-silicone raber, le ndlela ye-seal ineyona ndlela ingcono yokuthintela amanzi. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Iisifudumezi somoya esinamafindoYenziwe ngentsimbi engagqwaliyo ekumgangatho ophezulu, umgubo we-protactinium oxide oguquliweyo, ucingo lwe-alloy yombane oluxhathisayo olunamandla, isinki yobushushu yentsimbi engagqwaliyo kunye nezinye izinto, eyenziwe ngezixhobo zemveliso eziphambili kunye netekhnoloji, kwaye ilawulwe ngokungqongqo umgangatho. Le nto ye-heater ye-tubular ene-finned ingafakwa kwii-ducts ezivuthuzayo okanye kwezinye izihlandlo zokufudumeza ngomoya ongashukumiyo nohambayo. Linxeba le-fin yesinyithi elikhupha imitha kumphezulu wento eqhelekileyo, kwaye indawo yokuchithwa kobushushu yandiswa ngamaxesha ama-2 ukuya kwama-3 xa kuthelekiswa naleyo yento eqhelekileyo, oko kukuthi, umthwalo wamandla ongaphezulu ovumelekileyo wento ye-fin uphindwe ka-3 ukuya ku-4 wento eqhelekileyo. Ngenxa yokuba ubude bento bufutshane, ukulahleka kobushushu kuyancitshiswa. Iimveliso zisetyenziswa kakhulu kwimveliso yoomatshini, kwiimoto, kwiimpahla zelaphu, ekutyeni, kwizixhobo zasekhaya nakwamanye amashishini, ngakumbi kushishino lwekhethini lomoya olusebenzisa umoya opholileyo.
Khetha iMilo
Iimpawu zeMveliso
Umbhobho wokukhanya wesiqhelo (okanye isixhobo sokufudumeza sombane esiqhelekileyo) unesinki yobushushu yesinyithi ejikelezileyo kumphezulu wayo, eyi-finned air tubular heater element. Inika ezi nzuzo zilandelayo ngaphezu kombhobho wokukhanya:
1. Xa kuthelekiswa nemibhobho yokukhanya eqhelekileyo, indawo yokusasaza ubushushu yesixhobo sokufudumeza sombane esine-finned tubular iyanda ngokuphindwe kabini ukuya kwi-3.5, kwaye umthwalo womphezulu wetyhubhu uyanda ngokuphindwe ka-∞2.
2. Ubude obufutshane bento yokufudumeza yombane enezikhonkwane xa ithelekiswa nombhobho wokukhanya bunciphisa ukulahleka kobushushu bayo. Ukufudumeza okukhawulezayo, ukusebenza kakuhle kobushushu, kunye nobomi benkonzo ende zezona zibonelelo zayo xa isebenza kwinqanaba elifanayo lamandla njengetyhubhu yokukhanya.
3. Amandla esixhobo sokufudumeza esilinganiselweyo anokufikelela phantse kabini kunalawo etyhubhu yokukhanya, nto leyo enciphisa kakhulu umthamo wesixhobo kwaye yonge imali yabathengi.
4. Izifudumezi zetyhubhu ezifakwe i-Finned zisetyenziswa rhoqo kwiindawo ezishushu apho umoya uhamba ngendlela engashukumiyo. Zisetyenziswa ekuveliseni oomatshini, iimoto, amalaphu, ukutya, ukutshiza, umoya opholileyo, kunye neminye imboni yomoya oshushu, umoya ongenisa umoya, amagumbi okomisa, ukufudumeza, njl.njl.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














