Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isifudumezi sePad seCeramic se-Infrared |
| Izinto eziphathekayo | Isiramikhi |
| I-Voltage | 12V-480V, ingenziwa ngokwezifiso |
| Amandla ombane | 125-1500W okanye eyenziwe ngokwezifiso |
| Imilo | Iflethi/Igobile/Ibhalbhu |
| Isixhobo sentambo esingamelaniyo | I-Ni-Cr okanye i-FeCr |
| Uluhlu lwe-wavelength oluluncedo | 2 ukuya kwi-10 um |
| Ubomi obuqhelekileyo bokusebenza | Kufikelela kwiiyure ezingama-20,000 kuxhomekeke kwiimeko |
| I-thermocouple yangaphakathi | Uhlobo lwe-K okanye u-J |
| Sebenzisa | Isifudumezi seCeramic se-Infrared |
| Iindawo ezibandayo | Kuxhomekeke kubude kunye nobubanzi obuphakathi kwe-5-25mm |
| Umgama ocetyiswayo wemitha | 100mm ukuya kwi-200mm |
| Iphakheji | iheater enye enebhokisi enye |
| Umbala | mnyama, mhlophe, mthubi |
| Ubungakanani obuqhelekileyo be-Infrared Ceramic Heater 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm Ngohlobo lwe-K okanye u-J i-Thermocouple | |
Uqwalaselo lweMveliso
I-Infrared Ceramic Pad Heater iphoswa yinkqubo yokubumba i-ceramic injection, ebonakaliswa ngumzimba wokufudumeza obhityile kakhulu. Xa kuthelekiswa nezinye ii-radiator ze-plate ze-Elatein, ukuphakama kwe-FSF kuncitshiswe malunga ne-45%, nto leyo egcina indawo eninzi yokufaka kwaye ifanelekile ukulungiswa koomatshini.
Ubushushu obuphezulu bokusebenza kwe-Infrared Ceramic Pad Heater yi-720℃, ubuninzi bomphezulu wamandla obushushu obuphezulu yi-64KW/m², kukho iinkcukacha kunye nobukhulu obu-4 onokukhetha kubo, uluhlu lwamandla obushushu ukusuka kwi-60W ukuya kwi-1000W.
Iimpawu zeMveliso
Ipleyiti yeHeater yeCeramic ye-Infraredisakhiwo: Ipleyiti yokufudumeza yombane yeseramikhi yenziwe ngomaleko weglaze osebenzisa imitha ephezulu, iseramikhi isebenza kakuhle njenge-matrix, kwaye ucingo lokufudumeza lombane olukumgangatho ophezulu lutshizwa ngexesha. Uyilo lwazo lulandelayo:
1. I-Matrix: yenziwe ngezinto zeseramikhi ezinobushushu obuhle;
2. Ukufudumeza: kwenziwe ngocingo lwe-nickel-chromium alloy olukumgangatho ophezulu;
3. Umaleko weGlaze: Wenziwe ngezinto eziluhlaza ze-metal oxide ezisebenza kakuhle kwimitha kwaye zibeka izongezo ezifanelekileyo ukuphucula ubukhali bemitha kunye nokuphucula ukuguquguquka kweglaze.
Izicelo zeMveliso
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314












