| Igama leMveliso | Isifudumezi se-Deep Fryer Heating Element Tubular |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | Yenzelwe wena |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo sokufudumeza seFryer |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Indawo yokukhwelela | Yenzelwe wena |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| I-JINGWEI heater ngumvelisi weetyhubhu zokufudumeza ezinzulu zobungcali, sineminyaka engaphezu kwama-25 sikwityhubhu yokufudumeza yombane eyenzelwe wena.Amandla e-fryer heating element angenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno. Intloko yetyhubhu sidla ngokusebenzisa i-flange, izinto ze-flange sinentsimbi engagqwaliyo okanye ubhedu. | |
Izinto zokufudumeza ze-Deep Fryer Tubular zenziwe ngokweemilo ezahlukeneyo ukuze zibe ziimfuno zomthengi zokuntywiliselwa ngqo kulwelo olufana namanzi, iioyile, izinyibilikisi kunye nezisombululo zenkqubo, izinto ezinyibilikisiweyo kunye nomoya kunye neegesi. Izifudumezi ze-Tubular ziveliswa kusetyenziswa izixhobo ze-stainless steel sheath kwaye kukho iintlobo ngeentlobo zeesitayile zokuphelisa ezikhoyo. Ukufakwa kwe-Magnesium kunika ukuhanjiswa kobushushu okukhulu. Izifudumezi ze-Tubular zingasetyenziswa kuyo nayiphi na indlela. I-tubular ethe tye ingafakwa kwiindawo ezilungisiweyo ukuze kudluliselwe ubushushu kwaye i-Tubular eyenziweyo inika ubushushu obuhambelanayo kuyo nayiphi na indlela ekhethekileyo.
Ukwamkela i-U shape tubular heating element, ngokwemigangatho yoyilo lweendlela ezahlukeneyo, kunye nemfuneko yamandla efakwe kwiqokobhe leflange. Faka i-element yombane kwizinto ezifuna ukufudunyezwa, ubushushu obukhulu buya kuveliswa xa izinto zokufudumeza zisebenza, emva koko ziqhutywe kwi-heater medium ukuze ubushushu bunyuke kwaye kuhlangatyezwane nemfuneko yetekhnoloji.
1. Sinikezela ngeemodeli ezisemgangathweni kunye nezenzelwe wena
2. Sinikezela ngeetyhubhu ezahlukeneyo ezifana ne-6.5 mm, 8.0 mm, 10.7mm, njalo njalo.
3. Sinikezela ngezinto ezahlukeneyo zesheya. Zingafumaneka ngezinto ezahlukeneyo ezifana ne-Incoloy 800, SS 304, SS 321, SS 316, Copper kunye neTitanium
4. Sinikezela ngeemilo ezahlukeneyo njengemfuno yabathengi: isifudumezi sokuntywiliselwa esineflange okanye isikrufu, isifudumezi esingangenisi kuqhuma
5. Kukho iindlela ezahlukeneyo zesiphelo sendlela
6. Iintlobo ngeentlobo zeemilo kunye nobukhulu ziyafumaneka
7. Ihlala ixesha elide kwaye inobomi obude
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














