Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Ukumelana ne-Mabe China Defrost Heater Element |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza Esinyibilikisayo |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Ubude bentambo yeleti | 700-1000mm (ngokwesiko) |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| IUkumelana ne-Fiber Element Resistanceisetyenziselwa ukunyibilikisa umoya opholileyo, imilo yomfanekisoityhubhu yokufudumeza enyibilikisa umkhenkceUhlobo lwe-AA (ityhubhu ethe tye kabini), ubude betyhubhu ngokwezifiso buhambelana nobukhulu bomoya opholileyo wakho, isifudumezi sethu esinyibilikisa yonke into sinokwenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Intsimbi engenasiciityhubhu yokufudumeza enyibilikisa umkhenkce yokupholisa umoyaUbubanzi betyhubhu bungenziwa nge-6.5mm okanye i-8.0mm, ityhubhu enenxalenye yentambo yentsimbi iya kuvalwa ngentloko yerabha. Kwaye imo ingenziwa ngemo ye-U kunye nemo ye-L. Amandla etyhubhu yokufudumeza enyibilikisayo aya kuveliswa yi-300-400W ngemitha. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Iinto yokunyibilikisa i-heaterngokwenene yityhubhu yokufudumeza enyibilikisa iqhwa yentsimbi engenasici eyenziwe ngeentambo zokufudumeza zombane.Ngexesha lokusebenza kwefriji, amanzi angaphakathi aya kujika kancinci abe ngumaleko omkhulu weqhwa phezu komphezulu we-evaporator. Ubushushu beqhwa buphantsi kakhulu, kwaye kuya kunciphisa kakhulu ukusebenza kakuhle kwefriji. Ke ngoko, ifriji kufuneka inyibilike ngexesha ngokusebenzisa i-heater enyibilikayo.
Isifudumezi sokucoca umoya kwiModeli yokupholisa umoya
Iimpawu zeMveliso
1. Ukusebenza kakuhle kokuguqulwa kwe-electrothermal ephezulu, okonga malunga ne-30% yamandla xa kuthelekiswa nezinto zokufudumeza eziqhelekileyo
2. Ubushushu obuphezulu bokusebenza kunye noluhlu olubanzi lokukhetha. Phakathi kwazo, uhlobo lokupakisha lwekepusi yeseramikhi lunokumelana nobushushu obuphezulu be-800 ℃
3. Ukunyuka ngokukhawuleza kobushushu, ukungabi namandla okushushu okuncinci, ukumelana nobushushu obuphezulu, ukumelana nokugqwala, uzinzo oluhle lweempawu ze-thermochemical, ubomi obude benkonzo kunye namandla aphezulu okukhusela
4. Sisifudumezi esingenangcoliseko kwaye sicocekile, esihlangabezana neemfuno zemveliso yanamhlanje esinesigqi esiphezulu kunye nomgangatho ophezulu, kwaye sifanelekile kuzo zonke iintlobo zezixhobo zokukhenkcisa.
5. Ufakelo olulula, olungabizi kwaye lukhuselekile
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















