Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isifudumezi se-microwave oven esibizwa ngokuba yi-Tubular |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza I-Oven |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| I-Microwave Oven Tubular Heater isetyenziselwa i-microwave, isitovu, i-grill yombane. Imilo ye-oven heater ingenziwa ngokwezifiso njengemizobo okanye iisampulu zomthengi. Ububanzi betyhubhu bunokukhethwa yi-6.5mm, 8.0mm okanye 10.7mm. I-JINGWEI HEATER yifektri yobungcali yeetyhubhu zokufudumeza, i-voltage kunye namandla ayointo yokufudumeza i-oveningenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Kwaye ityhubhu ye-oven heating element ingafakwa kwi-anneal, umbala wetyhubhu uya kuba luhlaza okwesibhakabhaka emva kokuyifaka kwi-anneal. Sineentlobo ezininzi zeemodeli zesiphelo, ukuba ufuna ukongeza isiphelo, kufuneka usithumelele inombolo yemodeli kuqala. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Isixhobo sokufudumeza i-oven ye-microwave senziwe ngentsimbi engagqwaliyo ekumgangatho ophezulu, umgubo we-protactinium oxide oguquliweyo, kunye nocingo lwe-alloy yokushisa oluxhathisayo oluphezulu. Senziwe ngezixhobo zokuvelisa eziphambili kunye netekhnoloji, kwaye silawulwe ngokungqongqo umgangatho. Senzelwe indawo yokusebenza eyomileyo kwaye sifanelekile kakhulu ukusetyenziswa kwi-oven.
Iimpawu zeMveliso
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














