Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Isifudumezi seFoyile yeAluminiyam ye-OEM soMenzi weYogurt |
| Izinto eziphathekayo | ucingo lokufudumeza + iteyiphu yefoyile ye-aluminiyam |
| I-Voltage | 220V |
| Amandla | 10-15W |
| Imilo | 250 * 122mm |
| Ubude bentambo yeleti | 110mm |
| Imodeli yesiphelo | Yenzelwe wena |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| I-MOQ | 500PCS |
| Sebenzisa | Isifudumezi sefoyile ye-aluminiyam |
| Iphakheji | Ibhokisi enye yeepcs ezili-100 |
| IIsifudumezi seFoyile yeAluminiyam ye-OEMIsetyenziselwa umenzi weyogathi, ubukhulu bayo yi-250*122mm (220V,10W), ubude bentambo yelead yi-110mm. Ukuba ufuna eminye imilo kunye nobukhulu, i-aluminium foil heater ingenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. | |
Uqwalaselo lweMveliso
IIsifudumezi sefoyile ye-aluminiyam ye-OEMngokuyintloko kubandakanya ukudluliselwa nokuguqulwa kobushushu, ukufikelela ekufudumaleni ngokuguqula amandla ombane abe ngamandla obushushu.isifudumezi sefoyile ye-aluminiyam yombane, amandla ombane aguqulwa abe ngamandla obushushu ngokusebenzisa iingcingo zokumelana okanye izinto zokufudumeza, ezihlala zisongelwe kwi-aluminium foil ukuze zidlulise ubushushu ngempumelelo. Ngexesha lenkqubo yokufudumeza, i-aluminium foil ayisebenzi nje kuphela njengendawo yokudlulisa ubushushu, kodwa ikwanceda ukugcina ukufudumeza kufana kwaye kusebenza kakuhle. Ngaphezu koko, ukuhanjiswa kobushushu okugqwesileyo kwe-aluminium foil kuvumela ubushushu ukuba busasazwe ngokukhawuleza nangokulinganayo kwinto eza kufudunyezwa, ngaloo ndlela kuphucula ukusebenza kakuhle kokufudumeza kunye nokonga amandla. Le ndlela yokufudumeza isetyenziswa kwiinkalo ezininzi, ezifana nokulungiswa kokutya kunye nezixhobo zonyango.isifudumezi sefoyile ye-aluminiyam esiguquguqukayoayiphuculi nje kuphela ukusebenza kakuhle kokudluliselwa kobushushu ngoyilo olukhethekileyo lwesakhiwo, kodwa ikwanciphisa ukusetyenziswa kwamandla, kunye neenzuzo ezibalulekileyo zokonga amandla.
Izicelo zeMveliso
1. izifudumezi zefoyile ye-aluminiyamzisetyenziselwa ukufudumeza isiciko esingaphezulu kunye necala lesitofu serayisi.
2. i-aluminium foil heater padisetyenziselwa ukufudumeza nokukhusela isithando somlilo somphunga wombane kunye netafile yokufudumeza yombane
3. ipleyiti yesifutho se-aluminium foilisetyenziselwa ukufudumeza, ukunyibilikisa kunye nokunyibilikisa ifriji kunye nefriji.
3.isifudumezi sefoyile ye-aluminiyamyinto efanelekileyo yokufudumeza ekuyileni ubushushu obuphantsi nobuphakathi kunye nokusetyenziswa kobushushu obuphantsi. Isetyenziswa kakhulu koomatshini bezolimo, bemizi-mveliso kunye nabezorhwebo kunye nezixhobo, ezifana nezomisi, ii-incubator, iiprinta ze-inkjet zedijithali, amagumbi obushushu obuphantsi, izixhobo zobuhle, izixhobo zonyango, ukususwa kwenkungu kwintengiso njalo njalo.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














