| Igama leMveliso | Isixhobo sokufudumeza i-oyile enzulu |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | Yenzelwe wena |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo sokufudumeza seFryer |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Indawo yokukhwelela | Yenzelwe wena |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| I-JINGWEI heater yingcaliinto yokufudumeza i-deep fryerumenzi, sineminyaka engaphezu kwama-25 kwityhubhu yokufudumeza yombane eyenzelwe wena.Amandla e-fryer heating element angenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno. Intloko yetyhubhu sidla ngokusebenzisa i-flange, izinto ze-flange sinentsimbi engagqwaliyo okanye ubhedu. Iinto yokufudumeza i-oyile fryerIsetyenziswa kakhulu kwiifryers ezinzulu, ububanzi betyhubhu bungenziwa nge-6.5mm okanye i-8.0mm, kwaye ubungakanani kunye nobukhulu be-heater yetyhubhu yefryer bunokwenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi. | |
Isithambisi sokufudumeza i-deep fryeryinto yokufudumeza ngombane esetyenziselwa ukufudumeza ii-fryers ezinamafutha aphantsi, ezenziwe ngentsimbi engagqwaliyo kunye nezinto zokunyibilikisa ezishushu kakhulu, ezinomgangatho ophezulu kunye nobomi obude benkonzo. Ezi zinto zokufudumeza zenzelwe ukubonelela ngemiphumo yokufudumeza ezinzileyo nefanelekileyo ukuhlangabezana neemfuno zemveliso yokutya okuthosiweyo.
1. Izixhobo:Izinto eziqhelekileyo ziquka intsimbi engagqwaliyo engama-304 kunye nentsimbi engagqwali engama-316L, ezinokumelana kakuhle nokugqwala kunye namandla obushushu aphezulu kwaye zifanelekile ukusetyenziswa kwiindawo zokulungisa ukutya.
2. I-Voltage kunye namandla:I-Voltage idla ngokuba yi-220V, kwaye uluhlu lwamandla yi-2.0 ~ 3.5KW, enokulungiswa ngokweemfuno ezithile.
3. Ububanzi betyhubhu:Ububanzi beetyhubhu buquka i-φ8 kunye ne-φ6.5, njl.njl., ukuhlangabezana neemfuno zeekhawuntara kunye neefryers ezinamafutha aphantsi ezimi phantsi.
4. Isicelo:Isetyenziswa kakhulu ekufudumaleni ii-fryers ezinamafutha aphantsi, ukufudumeza ioyile ngobushushu obuveliswa yinto yokufudumeza ukuhlangabezana neemfuno zobushushu zokuqhotsa ukutya.
5. Iinkonzo ezenzelwe wena: Ityhubhu yokufudumeza ye-oyile yokuqhotsaiinkcukacha kunye nobukhulu zingenziwa ngokwezifiso ukuhlangabezana neemfuno zoyilo kunye nemveliso ye-deep-fat fryer eyahlukeneyo.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














