| Igama leMveliso | Ityhubhu yokufudumeza ye-oyile enzulu |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | Yenzelwe wena |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo sokufudumeza seFryer |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Indawo yokukhwelela | Yenzelwe wena |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| I-JINGWEI heater ngumvelisi weetyhubhu zokufudumeza ze-Oil Deep Fryer, sineminyaka engaphezu kwama-25 sikwityhubhu yokufudumeza yombane eyenzelwe wena.Amandla e-fryer heating element angenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno. Intloko yetyhubhu sidla ngokusebenzisa i-flange, izinto ze-flange sinentsimbi engagqwaliyo okanye ubhedu. | |
Ityhubhu yokufudumeza ye-oyile enzulu yinxalenye ebalulekileyo kwizixhobo zebhoyila okanye ze-oven, kwaye yinxalenye ebalulekileyo yokuguqula amandla ombane abe ngamandla obushushu. Ngokuyintloko idlala indima yokufudumeza ipani yeoyile, ukuze ubushushu beoyile bufikelele kubushushu obufunekayo. Ityhubhu yombane, edla ngokwenziwa ngezinto zesinyithi, ifudunyezwa ngumbane ukuze inyuse ubushushu beoyile epanini ukuya kubushushu obufunekayo bokuqhotsa ukutya.
1. Ityhubhu yokufudumeza yefryer yentsimbi engatyiwayo
Ityhubhu yokufudumeza yeoyile yentsimbi engagqwaliyo inokumelana nokugqwala okuhle kunye namandla obushushu aphezulu, ngoko ke inobomi obude benkonzo kwaye ifanelekile kwiindawo ezikhethekileyo zokusebenza.
2. Ityhubhu yokufudumeza ye-tungsten fryer
Ityhubhu yokufudumeza ye-tungsten fryer ine-conductivity elungileyo yombane, kangangokuba inesantya esiphezulu sokufudumeza kunye nozinzo lobushushu, inokufudumeza ipani yeoyile ngokukhawuleza kwaye igcine uzinzo lobushushu beoyile, ifanelekile kwindawo yokusebenza yokufudumeza yobushushu obuphezulu.
3. Ityhubhu yokufudumeza ye-nickel-chromium fryer
Ityhubhu yokufudumeza ye-nickel-chromium alloy fryer inokumelana okunamandla kwe-oxidation kunye nokugqwala, inamandla aphezulu obushushu kunye nokuqhuba kakuhle, kwaye ingasetyenziswa kwiindawo ezahlukeneyo zokufudumeza.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














