| Igama leMveliso | I-Oil Drum Silicone Rubber Heater Pad enoLawulo lobushushu |
| I-Voltage | 12V-380V |
| Amandla | eyenziwe ngokwezifiso |
| Ukumelana nobushushu | ≥5MΩ |
| Umthwalo womphezulu | ≤1.0W/cm2 |
| Ubushushu Obuphezulu | 250ºC |
| Ubushushu obugciniwe | -60°C ~ +250°C |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Ubungakanani | eyenziwe ngokwezifiso |
| I-glue ye-3M | ingongezwa |
| Isiqinisekiso | CE |
| Ucingo lwe-Lead | irabha yesilicone, ucingo olugqunywe nge-teflon olugqunywe nge-insulated. |
| 1. I-Jingwei Heater ineminyaka engaphezu kwama-20 isenza ngokwezifiso i-heater, i-silicone raber heater ine-heating pad, i-silicone heating belt, i-silione heating wire kunye ne-drain heater. Iinkcukacha ze-heater zingenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi. 2. I-Oil Drum Silicone Rubber Heater yenzelwe i-silicone rubber, i-silicone rubber ineenzuzo zokumelana nobushushu obuphezulu, ukungaguquguquki okuhle, ubushushu obuqinileyo bombane kunye nobomi obude benkonzo, njalo njalo. Iinkcukacha ze-drum heater zingenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zabathengi kusetyenziswa ipleyiti, ubukhulu obuqhelekileyo sibunama-250*1740mm,200*860mm,125*1740mm kunye ne-150*1740mm. 3. Indlela yokufaka i-silicone drum heater yintwasahlobo, umntu ukhetha iVelcro ukuze ayifake. 4. I-silicone raber heating pad ingongezwa ulawulo lobushushu (ulawulo lobushushu lwedijithali okanye ulawulo lobushushu ngesandla) | |
Isifudumezi sedrum yeoyile luhlobo lwe-silicone heating pad. Sisebenzisa iimpawu ezithambileyo nezigobekayo ze-silicone heating mat, i-metal buckle ibotshelelwe kwimingxunya egciniweyo kumacala omabini epleyiti yokufudumeza, kwaye umzimba we-barrel, umbhobho kunye nomzimba wetanki zibotshelelwe ngesipringi. Ukufakelwa okulula nokukhawulezayo. Ingenza ipleyiti yokufudumeza yerabha ye-silicone isondele kwindawo eshushu ngenxa yoxinzelelo lwespring, ifudumeza ngokukhawuleza kwaye isebenze kakuhle ngobushushu. Ibhanti yokufudumeza yedrum yeoyile iyafudumeza ukuze ulwelo kunye nezinto eziqinileyo kwi-barrel zisuswe ngokulula, ezifana ne-adhesive, i-grease, i-asphalt, ipeyinti, iparafini, ioyile kunye nezinye izinto eziluhlaza ze-resin emzimbeni we-barrel, ezifudumezayo ukuze i-viscosity yayo yehle ngokulinganayo kwaye inciphise amandla epompo. Ke ngoko, isixhobo asichaphazeleki lixesha lonyaka kwaye singasetyenziswa unyaka wonke. I-sensor ifakwe kumphezulu webhanti yokufudumeza yedrum ukulawula ngokuthe ngqo ubushushu ngokulawula ubushushu.
Isifudumezi sedramu sesilicone sisetyenziselwa ukufudumeza, ukulandelela kunye nokugcina izixhobo zedramu ezifana netanki, imibhobho njl. Ingafakwa ngqo kwindawo eshushu ukuze kube lula ukuyifaka nokuyiqhaqha. Ifanelekile ngokukodwa ekunyibilikeni kwewax yeparafini, ukuthintela ukwakheka kwewax yezinto zeoyile ebusika. Ubushushu bomphezulu wesifudumezi yi-150 degrees Celsius xa ixhonywe emoyeni ongashukumiyo kwi-20 degrees Celsius. Ubushushu besifudumezi buya kwahluka ngokuxhomekeke kwizinto kunye nokuma kwento eshushu.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Ulwazi loqhagamshelwano:
Email: info@benoelectric.com
I-WhatsApp: +86 15268490327









