| Igama leMveliso | Isithako sokufudumeza i-oyile yokuqhotsa |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | Yenzelwe wena |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo sokufudumeza seFryer |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Indawo yokukhwelela | Yenzelwe wena |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| I-JINGWEI heater ngumvelisi weetyhubhu zokufudumeza ezinzulu zobungcali, sineminyaka engaphezu kwama-25 sikwityhubhu yokufudumeza yombane eyenzelwe wena.Amandla e-fryer heating element angenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno. Intloko yetyhubhu sidla ngokusebenzisa i-flange, izinto ze-flange sinentsimbi engagqwaliyo okanye ubhedu. | |
Iinto yokufudumeza i-oyile fryeryityhubhu yentsimbi engagqwali njengeqokobhe, kwaye ucingo lwe-alloy ye-electrothermal ejikelezayo (i-nickel chromium, i-iron chromium alloy) lusasazwa ngokulinganayo kumbindi wetyhubhu. Isithuba sizaliswe yi-magnesia ene-insulation elungileyo kunye ne-thermal conductivity, kwaye iziphelo ezibini zetyhubhu zitywinwe nge-silica gel okanye i-ceramic. Ityhubhu yokufudumeza yombane yentsimbi engagqwali yinxalenye ekhethekileyo yombane yokuguqula amandla ombane abe ngamandla obushushu, ngenxa yokusebenza kwayo okuphezulu kobushushu, kulula ukuyisebenzisa, ukufakwa okulula, akukho ungcoliseko, isetyenziswa kakhulu kwiimeko ezahlukeneyo zokufudumeza, kwibhoyila eqhotsiweyo yombane esetyenziswa ngaphezulu. Ubomi benkonzo yeetyhubhu zombane zentsimbi engagqwali bude kakhulu, kwaye ubomi benkonzo yoyilo ngokubanzi bungaphezulu kweeyure ezili-10,000
Ibhoyila yombane (ibhoyila yamanzi abilayo yombane, ibhoyila yamanzi ashushu yombane, ibhoyila yokufudumeza yombane, ibhoyila yokuhlamba yombane, ibhoyila yomphunga yombane, njl.njl.), i-oveni yombane, izixhobo zeekhemikhali, izixhobo zokwenza iplastiki kunye nezixhobo ezincedisayo, oomatshini bokwenza i-hot press, oomatshini becuba, umatshini wokuvala ngokukhawuleza, oomatshini bamayeza, izixhobo ze-sauna, ibhoyila yamanzi yombane, izixhobo zasekhitshini, izixhobo zokucoca imboni, izixhobo zomoya opholileyo kunye namanzi okusela zorhwebo, izixhobo zamandla elanga, ukuqhuma kombane Izixhobo zembiza, izixhobo ze-elektroniki ze-automation ze-wave soldering, i-semiconductor eutectic welding, i-die casting input channel heating kunye ne-non-runner injection, iplastiki, ukutya, ezonyango, ilaphu, ipetroli, oomatshini, i-electroplating, ukupakisha kunye nezinye iinkampani oomatshini bokufudumeza abaxhasi.
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














