| Igama leMveliso | Umthengisi we-oven heating Element waseTshayina |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Izinto eziphathekayo | I-SUS304,316,321,310S,316,316L,Incoloy840/800 |
| I-voltage enganyangekiyo emanzini | 2,000V/min (ubushushu obuqhelekileyo bamanzi) |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza I-Oven |
| Uhlobo lwesiphelo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CE / i-CQC |
| Isifudumezi seJlNGWEl singumthengisi weTuber Heater waseTshayina, into yokufudumeza ye-oven grill ingaguqulwa ngokwemizobo yakho okanye ngokweemfuno zakho, izinto zetyhubhu zingakhethwa ngentsimbi engagqwaliyo engu-304 okanye i-SS32l, njalo njalo. Ubume kunye nobukhulu bento yokufudumeza ye-oven bunokwenziwa ngokwezifiso, ungasithumelela umzobo okanye umfanekiso (ubungakanani buboniswe kumfanekiso), singenziwa sibe sinye. I-voltage ye-oven heating element imalunga ne-110V, 115V, 120V, 220V okanye 230V, emva kokusebenzisa indawo yakho khetha i-voltage echanekileyo, i-oven heater yethu i-MOQ ubuncinane yi-120pcs, ixabiso liphezulu kakhulu. | |
Isixhobo sokufudumeza i-oven sisixhobo sokufudumeza esifumaneka kuluhlu lwekhitshi lombane. Njengesixhobo setoaster, isixhobo sokufudumeza i-oven yegesi siguqula umbane ube bubushushu, kunye nombane ohamba ngesixhobo sokubhaka se-oven. Olona khetho lulungileyo sisixhobo sokufudumeza i-oven yegesi esinentsimbi engagqwaliyo njengoko sihlala ixesha elide kwaye sizinzile xa sifudumeza. Isixhobo seHeater Element For Hotpoint Stove sixhotyiswe ngeswitshi yokukhusela ubushushu obugqithisileyo okanye inzwa yobushushu. Isixhobo sokufudumeza se-stove sisebenza kakuhle ekuchitheni ubushushu kunye nokusebenza kakuhle kobushushu.
1. Kukho iindlela ezahlukeneyo zesiphelo sendlela
2. Sinikezela ngeemodeli ezisemgangathweni kunye nezenzelwe wena
3.Ihlala ixesha elide kwaye inobomi obude
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













