| Igama leMveliso | Isixhobo sokufudumeza i-oven seToaster |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm |
| Imilo | Yenzelwe wena |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu obuphantsi | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza I-Oven |
| Izinto zetyhubhu | Yenziwe ngentsimbi eshayinayo |
| Ubungakanani | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Ubume kunye nobukhulu bento yokufudumeza ye-oven ye-toaster bunokwenziwa ngokwezifiso njengesampulu okanye umzobo. Ububanzi betyhubhu yesifudumezi se-oven buyi-6.5mm, 8.0mm, 10.7mm njalo njalo. Izinto zethu zepayipi ezizenzekelayo ziyintsimbi engagqwaliyo304. Ukuba ufuna ezinye izinto, nceda usazise kwangaphambili. | |
Isixhobo sokufudumeza i-oven kwikhitshi lombane sifumaneka ngaphakathi kwisixhobo. Isixhobo sokufudumeza i-oven yegesi sisebenza ngendlela efanayo nesixhobo sokufudumeza i-toaster kuba siguqula umbane odlula kwisixhobo sokubhaka se-oven ube bubushushu. Isixhobo sokufudumeza i-oven yentsimbi engagqwaliyo yeyona ndlela ifanelekileyo kuba siqinile kwaye sihlala ixesha elide ngexesha lokufudumeza. Isixhobo sokufudumeza se-hotpoint Isitovu sine-sensor yobushushu okanye iswitshi yokukhusela ubushushu. Isixhobo sokufudumeza sesitovu sisebenza kakuhle ekupheliseni ubushushu kwaye sisebenza kakuhle ekufudumaleni.
Ishishini le-elektroniki lisebenzisa kakhulu izinto zokufudumeza i-oven yentsimbi engagqwaliyo xa kugqunywa i-vacuum coating, ukubhaka, ukufudumala, ukufutha, ukupeyinta nge-spray, ukufudumeza i-oven, ukufudumeza umoya kunye nezinye iigesi, ukufudumala nge-thermoforming, unyango lobushushu, kunye nokufudumeza izixhobo zokomisa.
Iintlobo ngeentlobo zeenkuni zingasetyenziswa ngexesha lokuvelisa ukubonelela ngemilo eyahlukeneyo yetyhubhu yokufudumeza ye-oveni enokwanelisa iimfuno zokwenziwa ngokwezifiso kunye nokukhetha kwabathengi. Zive ukhululekile ukwenza ngokwezifiso ukuba kuyimfuneko!
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314













