Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Ukumelana ne-Oven Heating Element |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Emva kovavanyo lobushushu obufumileyo, ukumelana nobushushu | ≥30MΩ |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza I-Oven |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| Iinto yokufudumeza i-ovenisetyenziselwa i-microwave, isitovu, i-grill yombane. Imilo ye-heater ye-oven ingenziwa ngokwezifiso njengemizobo okanye iisampulu zomthengi. Ububanzi betyhubhu bunokukhethwa yi-6.5mm, 8.0mm okanye 10.7mm. I-JINGWEI HEATER yifektri yobungcali yeetyhubhu zokufudumeza, i-voltage kunye namandla ayointo yokufudumeza i-oveningenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Kwaye ityhubhu ye-oven heating element ingafakwa kwi-anneal, umbala wetyhubhu uya kuba luhlaza okwesibhakabhaka emva kokuyifaka kwi-anneal. Sineentlobo ezininzi zeemodeli zesiphelo, ukuba ufuna ukongeza isiphelo, kufuneka usithumelele inombolo yemodeli kuqala. | |
Uqwalaselo lweMveliso
I-heater ye-JINGWEI isebenzisa ucingo olukumgangatho ophezulu lwe-nickel-chrome ukuhambisa ubushushu obulinganayo kwi-element sheath. I-magnesium oxide isetyenziswa njenge-insulation yangaphakathi ukuqinisekisa ukuhanjiswa kobushushu kunye nokumelana nobushushu. Iindidi ezahlukeneyo zombane, izixhobo zokufakela kunye nezibiyeli, kunye noluhlu olubanzi lweendlela zokugoba, zivumela ukuhlanganiswa okulula kuyo nayiphi na inkqubo yokufudumeza.
Iimpawu zeMveliso
1. Sivelisa izinto zokufudumeza ezenziwe ngezinto ezahlukeneyo (Intsimbi engagqwaliyo/i-PTFE/ubhedu/i-Titanium, njl.njl.) kunye nokusetyenziswa (ishishini/izixhobo zombane/ukuntywiliselwa/umoya, njl.njl.), ngokweemfuno zabathengi.
2. Kukho iintlobo ngeentlobo zeesitayile zokuphelisa ezikhoyo.
3. Sisebenzisa kuphela amandla e-magnesium oxide acocekileyo kakhulu, Ukufakwa kobushushu kwamandla e-magnesium oxide kunika udluliselo olukhulu lobushushu.
4. Isixhobo sokufudumeza i-oven esijikelezayo sinokugotywa ngokobukhulu obulungiselelwe wena. Siya kufaneleka kwizixhobo zakho.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314















