Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Abavelisi be-Oven Stainless Heating Elements |
| Ukumelana nobushushu bemeko yomswakama | ≥200MΩ |
| Izinto eziphathekayo | intsimbi engagqwaliyo304, okanye eyenziwe ngokwezifiso. |
| Ukuvuza kweMo yoBume bokuFudumala | ≤0.1mA |
| Umthwalo womphezulu | ≤3.5W/cm2 |
| Ububanzi betyhubhu | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, njl. |
| Imilo | iqonde, imilo ye-U, imilo ye-W, njl. |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | Isixhobo Sokufudumeza I-Oven |
| Ubude betyhubhu | 300-7500mm |
| Imilo | eyenziwe ngokwezifiso |
| Iimvume | I-CE/ CQC |
| Uhlobo lwesiphelo | Yenzelwe wena |
| Iinto yokufudumeza i-ovenisetyenziselwa i-microwave, isitovu, i-grill yombane. Imilo ye-heater ye-oven ingenziwa ngokwezifiso njengemizobo okanye iisampulu zomthengi. Ububanzi betyhubhu bunokukhethwa yi-6.5mm, 8.0mm okanye 10.7mm. I-JINGWEI HEATER yifektri yobungcali yeetyhubhu zokufudumeza, i-voltage kunye namandla ayointo yokufudumeza i-oveningenziwa ngokwezifiso njengoko kufuneka. Kwaye ityhubhu ye-oven heating element ingafakwa kwi-anneal, umbala wetyhubhu uya kuba luhlaza okwesibhakabhaka emva kokuyifaka kwi-anneal. Sineentlobo ezininzi zeemodeli zesiphelo, ukuba ufuna ukongeza isiphelo, kufuneka usithumelele inombolo yemodeli kuqala. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Ityhubhu yokufudumeza ye-oven ihlulwe njengetyhubhu yokufudumeza eyomileyo. Ityhubhu yokufudumeza yombane evezwa emoyeni ize itshise yomile ibizwa ngokuba yityhubhu yokufudumeza yombane eyomileyo. Into yokufudumeza ye-oven inentambo yokufudumeza ngaphakathi, enomgubo we-MgO oguquliweyo ogquma icandelo eliphakathi kwaye ubonelela ngobushushu obunyanzelekileyo bokufudumeza. Sihlala siqaphela ukuba ityhubhu yokufudumeza ye-oven iluhlaza okomnyama kunokuba ingcolile okanye ingwevu kuba umzimba wangaphandle wetyhubhu yokufudumeza wenziwe ngentsimbi engagqwali eluhlaza okomnyama eye yaphathwa ngombala oluhlaza okotshani.
Iimpawu zeMveliso
1. Ukumelana nobushushu obuphezulu:Izinto zokufudumeza i-oven ezibizwa ngokuba yiTubular Oven ziyakwazi ukumelana namaqondo obushushu afikelela kwi-1400℃, nto leyo eyenza ukuba zilungele ukusetyenziswa kwiindawo ezahlukeneyo zoshishino.
2. Ukufudumeza ngokukhawuleza:Izinto zokufudumeza ze-oven ezityhubhu zinobuninzi be-watt obuzivumela ukuba zifudumale ngokukhawuleza, zinciphise ixesha lokufudumeza kwaye zonyuse ukusebenza kakuhle.
3.Ukuqina:Izinto zokufudumeza i-oven ye-Tubular zenziwe ngezinto ezikumgangatho ophezulu ezibonelela ngokuqina okugqwesileyo kunye nokumelana nokugqwala kunye ne-oxidation.
4. Inokulungiselelwa:Ezi zinto zokufudumeza i-oven zingenziwa ukuze zilungele ukusetyenziswa okuthile, kunye neendlela ezahlukeneyo zobungakanani, iimilo, kunye ne-wattages ezikhoyo.
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














