Iiparamente zeMveliso
| Igama leMveliso | Intambo yokuFudumeza yePVC Defrost Refrigerator |
| Izinto zokuvala ubushushu | I-PVC |
| Ububanzi bentambo | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, njl. |
| Ubude bokufudumeza | eyenziwe ngokwezifiso |
| Ubude bentambo yeleti | 1000mm, okanye ngokwezifiso |
| Umbala | mhlophe, ngwevu, bomvu, luhlaza okwesibhakabhaka, njl. |
| I-MOQ | 100pcs |
| I-voltage enganyangekiyo | 2,000V/ngomzuzu |
| Ukumelana nobushushu emanzini | 750MOhm |
| Sebenzisa | nyibilikisa ucingo lokufudumeza |
| Isiqinisekiso | CE |
| Iphakheji | isifudumezi esinye esinebhegi enye |
| IUcingo lokufudumeza lweFrijiIzinto zokwambathisa ziyiPVC, ubude kunye ne-voltage/amandla zingenziwa ngokwezifiso ngokweemfuno zomthengi, ungakhetha intambo yokufudumeza ye-PVC yesatifikethi se-UL, iphakheji yiheater enye enebhegi enye. Intambo ye-lead ingasetyenziswa ngocingo lwe-silicone olukhethiweyo okanye ngocingo lwe-18AWG/20AWG/22AWG. Inyibilikisa i-wire heaterInxalenye yokufudumeza enesixhobo sokudibanisa ucingo lwelothe isetyenziselwa ityhubhu encibilikayo enodonga oluphindwe kabini. | |
Uqwalaselo lweMveliso
Intambo yokufudumeza yePVCinokumelana nobushushu obuphezulu, ukunyuka kobushushu ngokukhawuleza, ubomi obude, ukumelana okuzinzileyo, ukuphambuka kwamandla okuncinci, umgama ofanayo emva kokutsalwa, umphezulu ogudileyo, osetyenziswa kakhulu kwiifeni zoshishino, izixhobo zokufudumeza kunye nezokuphola umoya, ii-oveni ezahlukeneyo, iityhubhu zokufudumeza zombane kunye nezixhobo zasekhaya. Ingayila kwaye ivelise izitovu ezahlukeneyo zoshishino kunye nezoluntu ezingezizo ezisemgangathweni ngokweemfuno zabasebenzisi. Ucingo lokufudumeza lombane sisixhobo sokukhusela umbane. Sisebenzisa iimpawu ezingezizo ezingqalileyo ze-varistor, xa kwenzeka i-overvoltage phakathi kweepali ezimbini ze-varistor, i-varistor inokubamba i-voltage ukuya kwixabiso le-voltage elimiselweyo, ukuze kufezekiswe ukhuseleko lwe-post-circuit.
Iingenelo zeMveliso
1, Ucingo lokufudumeza lwePVCulwakhiwo lulula, lusasaza ubushushu ngokulinganayo, kulula ukuyifaka nokusetyenziswa.
2, Intambo yokufudumeza yePVCyamkela umaleko wokugquma wePVC. Ucingo lwe-electrothermal alloy luvalelwe kwipleyiti yokufudumeza yombane ukuze ivalwe. Akukho mlilo uvulekileyo xa kufudunyezwa, akukho vumba, kukhuselekile kakuhle. Ifanelekile kwiindawo ezahlukeneyo zokusebenza.
3. Isifudumezi sentambo esinyibilikisa i-PVCineengenelo ezininzi, ngoko ke isetyenziswa kakhulu kwimveliso nakwimpilo. Ukususela ekufudumaleni komgangatho okuqhelekileyo, iketile yombane, ukuya kwilebhu yokugcina ubushushu bendawo yovavanyo, azinakwahlulwa kukusetyenziswa kweepleyiti zokufudumeza zombane. Okwangoku, ii-hotline zePVC zisetyenziswa kakhulu kushishino, kwezolimo, kuluntu, kukhuselo lwesizwe, kwisayensi nakwitekhnoloji, kwezonyango nakwezinye iindawo.
4. Izinto zokufudumezaIntambo yokufudumeza enyibilikisa i-PVCyi-electrothermal alloy wire, kwaye umgaqo wayo wokusebenza ulula kakhulu, nto leyo eyimpembelelo esisiseko yokufudumeza ngombane. Xa ipleyiti yokufudumeza ngombane isebenza, umbane udlula kwi-electrothermal alloy wire, evelisa ubushushu, iguqule amandla ombane abe ngamandla obushushu, ize iwayise kwiqokobhe.
Umfanekiso weFektri
Inkqubo yeMveliso
Inkonzo
Phuhlisa
ndifumene iinkcukacha zemveliso, umzobo, kunye nemifanekiso
Iingcaphuno
Umphathi uphendula umbuzo emva kweeyure ezi-1-2 aze athumele ikowuteshini
Iisampulu
Iisampulu zasimahla ziya kuthunyelwa ukuze kuhlolwe umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba kuveliswe i-bluk
Imveliso
qinisekisa iinkcukacha zeemveliso kwakhona, uze ulungiselele imveliso
Umyalelo
Faka iodolo wakuba uqinisekisile iisampulu
Uvavanyo
Iqela lethu le-QC liza kuhlolwa umgangatho weemveliso ngaphambi kokuba zithunyelwe
Ukupakisha
ukupakisha iimveliso njengoko kufuneka
Iyalayisha
Ilayisha iimveliso ezilungele ukulayishwa kwisikhongozeli somthengi
Ukwamkela
Ndikufumene iodolo yakho
Kutheni Ukhetha Thina
•Iminyaka engama-25 yokuthumela ngaphandle kunye namava angama-20 okuvelisa
•Umzi-mveliso ugubungela indawo emalunga ne-8000m²
•Ngowama-2021, zonke iintlobo zezixhobo zemveliso eziphambili zatshintshwa, kubandakanya umatshini wokuzalisa umgubo, umatshini wokunciphisa imibhobho, izixhobo zokugoba imibhobho, njl.njl.,
•imveliso yemihla ngemihla ephakathi imalunga ne-15000pcs
• Abathengi abahlukeneyo beCooperative
•Ukwenza ngokwezifiso kuxhomekeke kwimfuno yakho
Isatifikethi
Iimveliso eziNxulumeneyo
Umfanekiso weFektri
Ngaphambi kokuba ubuze, sicela usithumelele iinkcukacha ezingezantsi:
1. Ukusithumelela umzobo okanye umfanekiso wokwenyani;
2. Ubungakanani beheater, amandla kunye nevolthi;
3. Naziphi na iimfuno ezikhethekileyo zeheater.
Oonxibelelwano: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Ingxoxo: +86 15268490327
I-WhatsApp: +86 15268490327
I-Skype: amiee19940314














